Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelen pillanatban miért...

Jelen pillanatban miért gondoljátok azt, hogy érdemes élnetek?

Figyelt kérdés

Mi motivál benneteket jelenleg?


Amit 5 éve akartatok azt sikerült elérnetek, vagy inkább új célt tűztetek ki magatok elé?


2020. aug. 15. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 Dehogy ne motívál, különben nem trolloznál le olyat aki nem az:DD
2020. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyedülálló anya vagyok, a lányomnak szüksége van rám. Szeretem és jó anya akarok lenni. Tanár vagyok, igyekszem jó pedagógus lenni, nemcsak szaktárgyat tanítani hanem értéket átadni, támaszként szolgálni és jó példával elől járni.

És szeretek élni úgyhogy ez mindenképpen motivál, minél több tapasztalatot szerezni, örömöt átélni.

2020. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően semmilyen okom nincs arra, hogy ne akarjak élni.


Itt van a családom, a párom, a barátaim, a kutyáim és még egy rakás ember, aki fontos számukra. A velük töltött idő és szerzett élmények már önmagukban elég okot adnak arra, hogy reggel felkeljek.


Álmaim egyetemére járok, ostobaság lenne eldobnom magamtól azt, amiért négy éven át keményen tanultam. Szeretek bejárni, egyáltalán nem élem meg nehézként vagy fáradtságosnak és jól is megy.


Több hobbim van, amikben sikeres vagyok, és még bőven van hova fejlődnöm és rengeteg lehetőség rejtőzik még ezekben.


Egyszerűen szeretek élni, a haláltól pedig rettegek, szóval nem csak, hogy érdemes élnem, de szeretnék is.

20/L

2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam azt, hogy érdemes volna. Nem én akartam megszületni, nem értem, miért kellene hálásnak lennem.
2020. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

5 évvel ezelőtt, még nem igazán foglalkoztam a távoli jövővel, mindig csak a közelivel, inkább a mának éltem akkoriban. De hát kis álltalános iskolás-gimis fejjel, nem volt más gondom a dolgozatok kívül.

Célokat az utóbbi 1-2 évben állítottam, amiknek egy részét már sikerült elérnem (felvettek oda ahova szerettem volna járni, meg van az érettségi stb.), a másik része pedig folyamatban van. :D


És hogy miért érdemes élnem? Ha nem azért, mert nincs más választás, akkor a szeretteimért, barátokért, sikerért, szerelemért. Azért hogy itt legyek amikor a húgom fog leéretségizni, amikor megházasodok, vagy hogy megélhessem a dolgokat. Megélhessem mindent, a péntek esti bulikat, az esti sétákat, a tanórákon elsütött beszólásokat, az ebédeket, az elsuhanó kocsikat.... egyszóval mindent, ami igazából jelentéktelennek tűnik, de igazából nagyon fontosak lesznek amikor elmegyünk innen.

Na meg aztán innen léve még senki sem jutott ki.

És mi motivál? Ugyan azok amikért érdemes élnem! Az hogy legyen miért küzdenem, hogy még tudjak élni mindent együtt a barátaimmal, családommal, szerelmemmel, kutyámmal, tanárommal, vagy bárkivel. Én kijelnthetem hogy szeretek élni, és van kiért és van miért élnem. De szerintem mindenki így van, mindenki okkal születik, sorszerűen oda ahova kell.

2020. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!