Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz elhagyni...

Miért ilyen nehéz elhagyni Magyarországot?

Figyelt kérdés
Gyárban dolgoztam, és most mennék ki külföldre,de az istenert se bírok mozdulni, bennem van a felsz. De en mar itt nem akarok dolgozni egyszerűen nem eri meg nekem, hónapról hónapra élek, nem tudok alapvető dolgokat megvenni. 3 evet voltam gyárban de már most elég, én valtoztatni akarok ezen, nehéz, mert egyedül mennék,egy idegen országba.... És már mostanra besokkaltam...Egy lépés valaszt el hogy menjek! Legyszi adjatok tanácsokat...vagy hogy mit gondoltok írjátok le.

2020. aug. 16. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
A tett halála a gondolkodás,5-ével ezelőtt 50-euróval egy tábla szalonnával mentek ki Németországba nyelvet nem beszéltem,most se de még az éven maradok utána magyarba dolgozom.
2020. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talan azert, mert egy atlag magyar (nem a gazdag vagy akar felso-kozep reteg) nincs hozzaszokva az utazashoz, nincs megfelelo nyelvtudasa, nincs megfelelo vegzettsege, raadasul a kornyezetuk is lehuzza oket, es hat igy nehez elhelyezekedni meg itthon is, nemhogy egy vadidegen orszagban egyedul.


Tedd fel ezeket a kerdeseket magadban:

-melyik orszagba mennel es miert pont oda?

-beszeled a nyelvet legalabb alap szinten? Hajlando vagy extra idot es energiat befektetni abba, hogy az adott nyelvet meg inkabb elsajatisd?(akar nyelsiskolaban, akar onmagad szorgalmabol?)

-milyen vegzettseged van? Van kereslet arra a celorszagban?

-mar meghatarozott munkahelyre mesz a biztosba, vagy csak kimesz es lesz ami lesz alapon remenykedsz a legjobbakban?


A kerdesed alapjan gyanitom, nem beszelsz idegen nyelvet, es nincs egy konkret ceg akikkel kimennel, csak ugy magadtol probalkoznal, esetleg egy “jolelku” segito altal..

Hat inkabb ne.

Ha van egy csepp eszed, es ambiciod, maradj meg itthon, kapd ossze magad, kezd el tanulni az adott orszag nyelvet, keress KONKRET allast es ha nincs vegzettseged, akkor mar most kezds el valami utan nezni. Amikor a fentiek megvannak, na akkor mar nem is lesz olyan ijjeszto kimenni.

2020. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
Ha csóró vagy teljesen felesleges a semmire elindulni külföldre.
2020. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!