Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtalálni valakit...

Hogy lehet megtalálni valakit fb-n akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tű a szénakazalban.


Lehet fent sincs, vagy nem a saját képe van beállítva profilképnek.

2020. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Kb sehogy

Akkora esélyekkel indulsz mint magyar kommandó a Yakuza ellen :)

2020. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha valakivel láttad együtt, én nála indulnék el. Ha annak azt akivel láttad nem ismered, de mondjuk tudod hogy a Mari barátja, megkeresnek a Mari ismerősei között a barátot majd az o ismerősei között akit keresek.

Ha tudom, hogy hova szokott járni a hely Facebook képeit böngészném át, ugyanígy mondjuk egy iskolával, ha tudod milyen szakon van, lehet pl. Szakestély képeket keresni.

2020. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Repülj rá azokra akik ismerhetik. Gondolok itt a korosztályára, vagy ha az megvan, hogy mit dolgozik, akkor lehetséges munkatársakra stb. Pörgesd végig az ismerősöket, és légy nagyon türelmes :D
2020. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen gyakran lattad.

Ha csak most eletedben eloszor, akkor kb eselytelen...

2020. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Volt nálunk egy szaki aki nem hagyott névjegyet , semmit, annyit tudtam róla, hogy Tamás, beírtam keresőbe, nem lett meg. Másnap Kiket ismerhetek menünél feldobta, úgy, hogy nem is volt közös ismerős.


Figyelni kell azt a kiket ismerhetek cuccoat, kiikszelgetni akiket nem, csak feldobja.

2020. aug. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudd meg, kinek lehet az ismerőse. Gondold végig, kivel láttad és úgy! Meg türelem és kitartás kell feltétlenül.

Semmi sem lehetetlen, hiszen LB-met 1 év keresés árán találta meg egy fiú. :D

2020. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!