Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki bejelenti, hogy...

Ha valaki bejelenti, hogy terhes miért gondolok egyből arra, ahogy elkészült a gyerek?:D

Figyelt kérdés

Lehet beteges, de egyből az jut eszembe, ha rájuk nézek, hogy jéé ezek szexeltek. Pedig nyilván előtte is szexeltek, de azt nem képzelem el.

Olyan rossz, mert én nem akarom, hogy mindig ez a kép villanjon be ilyenkor....:D de valahogy automatikusan erre gondolok. Lány vagyok egyébként.


2020. aug. 18. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
😆😆😂
2020. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is. Most néztem hogy egy youtuber a barátnőjével bejelentette hogy gyerekük lesz és én is elképzeltem egy pillanatig ahogy szexelnek.
2020. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, azt hittem, egyedül vagyok vele. :D
2020. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen vizuális típus vagy.
2020. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Én hálistennek nem gondolok ilyenre, nem irigyellek. 😂
2020. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Van az a meme, hogy gyereket szülni annyi, mint megtartani a gechit kisállatként. (keeping cum as a pet)


Mert tulajdonképpen ezt jelentik be. "Béla belém élvezett, és elkezdett nőni a kisge... baba."

2020. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
Van aki vizuális :D nekem mindig a magzat jelenik meg lelki szemeim előtt, vagyis az embrió ha még csak bejelentik hogy terhes. Talán túl mély nyomot hagyott bennem az orvosi embriológia tankönyv meg a preparátumok amik közt rendszeresen ebédeltem a patológián :D
2020. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!