Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is epekedve várja, hogy...

Más is epekedve várja, hogy lecserélődjön a mostani 40-50-es generáció, és végre azok legyenek többségben, akik mostani fiatalként jóval felvilágosultabbak és elfogadóbbak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 19:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező = i d i ó t a
2020. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz arra, hogy primitív vagy, #21.
2020. aug. 18. 20:34
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
"Semmi baj nincs velem," Nincs? Doki mondta? Van valami papírod is róla, vagy saját felelősségedre engedtek ki?
2020. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%

Na kérdező ezt most jól megkaptad :D

Nagyon jókat írtak, különösen a 17-es.

Szerintem is sokkal nyámnyilábbak és életképtelenebbek a mostani fiatalok, mondom ezt úgy hogy egy pár évig még harmincas vagyok. Talán még nem vagyok annyira vén.

Amúgy vérfrissítés alatt mit értesz? Kéne sok félnéger meg félig arab kisgyerek, vagy mire gondolsz?

2020. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%

"...végre azok legyenek többségben, akik mostani fiatalként jóval felvilágosultabbak és elfogadóbbak?"

Én ezt a fene nagy felvilágosodást olyan ritkán tapasztalom meg a mindennapokban. (Sajnos.) Viszont a szuperegót annál gyakrabban. És ez valóban a mi generációnk hibája.

2020. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%
Mindent az előttünk megszületett és életüket (le)élő generációk teremtettek meg, tehát érthetetlen az epekedésed tárgya. Ha nem tetszik az egy embernek, amiben él, akkor természetes viselkedési forma, hogy megpróbál változtatni rajta, a saját igényeihez igazítani a környezetet és a körülményeket, de az nem vezet sehová, hogy attól vársz számodra pozitív változásokat, hogy kiszemelsz magadnak egy "bűnös réteget" és megpróbálsz minél több embert neki ugrasztani ennek a rétegnek. Az előtted születetteknek köszönheted, hogy élsz, nem a semmiben lebegsz, - hanem van egy alap körülötted, amin még mindig lehet változtatni, nekik köszönhetsz minden találmányt, - legyen az negatív vagy pozitív, - de a tehetetlenségedet nem túl okos dolog áthárítani másokra azzal, hogy gyűlöletet keltesz általad nem is ismert emberek irányába. Sokkal inkább kimeríti ez a viselkedés a szűk látókörűséget, mint csak bele büfögni az "éterbe" másokról, hogy szerinted azok. Gusztustalan, amit teszel.
2020. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%
Igen! Én is epekedve vártam, mikor annyi idős voltam mint te most. Sőt azok is epekedve fogják várni, akik akkor lesznek annyi idősek, mint most te, mikor te annyi leszel, mint most én. Nem olyan bonyi ez😄
2020. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem várom, ennek komoly következményei lesznek: anarchia, háború, éhezés...A mi generációnkat már oda tereli a mainstream média ahová akarja. A média segítségével ezt gyerekjáték lesz megvalósítani. Igazából már a mai 20-as korosztály többségében csak a jól begyakorolt libsi mantrákat képes visszaböfögni. Régen azért az emberek a tapasztalatuk alapján alakították ki a világnézetüket, most meg csak az alapján amit mondanak nekik. De legalább te boldog lehetsz kérdező, a nemzetünk, valamint az egész európai őslakosság ezzel a nagyszerű iránnyal megásta a sírját. Most már bárki, aki nem a homokba dugja a fejét láthatja sötét jövőnket.
2020. aug. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
A "libsi" szóból már gondoltam, hogy a mondanivalódnak semmi értelme nem lesz, és miután végigolvastam az ideböffentésed, örömmel láttam, hogy teljesen igazam volt. Érdekes, hogy azok az országok, ahol nem egy ilyen degenerált kormányzás van, mint nálunk, minden téren (beleértve az életszínvonalat) sokkal jobban teljesítenek és jobb az életszínvonaluk is.
2020. aug. 19. 17:04
 30/31 anonim ***** válasza:
Hogy nevezzem, ha egyszer így hívják őket? A liberalizmus az már eleve a jólét következménye volt, szóval semmi köze nincs a jelenlegi jólétükhöz. A kihalásukhoz viszont lesz, de ehhez még kell egy kis idő.
2020. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!