Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az X generációsok között...

Az X generációsok között miért van ilyen sok nércisztikus ember?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 20:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*nárcisztikus
2019. nov. 17. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több mint régen, pszichológussal történő beszélgetésben hallottam, aki komolyan foglalkozott a témával. Manapság sokan önjelölt diagnosztának gondolják magukat és bármilyen olvasottak alapján hajlamosak bárkire pár mondat alapján is valamilyen személyiségzavart ráakasztani.
2019. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak a 40, illetve annál idősebb ismerőseim (nők és férfiak egyaránt) körében figyeltem meg, hogy imádnak köpködni másokra, de ha valaki csak megemlíti, hogy ők sem tökéletesek, hisztérikus kisgyerekként reagálnak.
2019. nov. 17. 20:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvastad vagy tapasztaltad, hogy sok van? És azt is olvastad/tapasztaltad, hogy esetleg több van az x-esek között, mint pl. az y-osok között vagy a baby boomerek között?

Én nem hinném, hogy mondhatnánk azt, hogy sok nárcisztikus ember van az x-esek között, inkább azt mondanám, hogy több nárcisztikus ember van a világon, mint az neked vagy bárkinek szimpatikus lenne.

Amúgy én pont az Y-generációra vagy Millenials-re találtam cikket, hogy köztük sok a nárcisztikus, de nem olvastam el.

2019. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én amúgy y-os vagyok. A nárcisztikusság nem jellemző rám. Csak a személyes tapasztalataim alapján szártem ezt le, ami belátom, nem feltétlenül reprezentatív.
2019. nov. 17. 20:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval *szűrtem ezt le.
2019. nov. 17. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerőseim között (kollegák, ismik, barátok) az Y generációsok között van a legtöbb nárci.
2019. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akiket soroltal nem narcisztikusak hanem alacsony a vitakészséguk, kicsi az eq-juk, valoszinu meg rosszindulatúak is.
2019. nov. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk nem érvényes az ilyen millenial/gen x/boomer besorolás, viszont a fiatalok azt tanulják el, amit látnak...
2019. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!