Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja egy idősebb nő...

Miért mondja egy idősebb nő egy fiatalabbnak,hogy "szépségem"? Degradálás?

Figyelt kérdés

Pl volt olyan,hogy "Megbeszéltük,hogy most jössz szépségem?" Vagy valami ilyesmi volg a mondat,nem emlékszem már pontosan.

Szerintetek ez negatív jelző,hogy így szólítja?


2020. aug. 18. 23:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
60%
Lekezelő stílus.
2020. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Azt mondod?

Egyszer azt is mondta,hogy "napról napra szebb vagy".De nem nevetett.

2020. aug. 18. 23:58
 3/40 A kérdező kommentje:
Meg azzal jött,amikor rokonokhoz mentem szülinapozni,hogy "moss hajat,hogy kívánatos(!) legyél".Holott csak a rokonaim voltak ott meg én,és ő ezt tudta jól előre,hogy így lesz...
2020. aug. 19. 00:02
 4/40 anonim ***** válasza:
83%
Én a barátnőm 9 éves lányát hívom így, de valóban egy kis szépség a kislány. Eszembe nem jutna degradalni, inkább azt ereztetem vele, hogy nagyon szeretem őt. Nem kell mindig rögtön rosszra gondolni.
2020. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
74%
Ez sok mindentől függ. Akár a hangsúlytól ahogy mondjak, akár egy pillantástól. Lehet negatív, semleges vagy akár pozitív is. Valamint a “szava járása” is lehet egy embernek bármilyen negatív szándék nélkül. Nyilván te tudod a körülményekből leszűrni mi lehet a megfejtés.
2020. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Jó,de ő egy 9 éves kislány.Akit így hívott a kedves hölgy ő egy huszonéves már. :D Meg ezek az egyéb szövegek...ha olvastad a két plusz kommentem feljebb.
2020. aug. 19. 00:15
 7/40 A kérdező kommentje:
Biztos nem ilyen a szava járása.Nem mondott másnak ilyet.Csak egy régi huszonéveskori barátnőjének írta,hogy "szerelmem",és mesélte nekem,hogy anno így hívták egymást.De más hasonló dolog nem volt.
2020. aug. 19. 00:16
 8/40 anonim ***** válasza:
62%
Én akkor is így fogom hívni, ha már nem 9 éves lesz, hanem huszonéves. Én ebben nem látok semmi rosszat. A többi leirt dologban is egyedül a hajmosas téma volt kicsit furcsa... De a többi egyáltalán nem.
2020. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Az sem fura,ha valaki 40 felett a huszonéveskori barátnőjènek azt írja,hogy "szerelmem"?Szerintem fura.

Bár tuti lekezelően mondta nekem a "szépségem"-et.A barátnőd lánya más.Én már felnőtt voltam,amikor megismertem x éve,gyerekként nem ismert és nem is a rokonom...

2020. aug. 19. 00:22
 10/40 anonim ***** válasza:
23%
Érzi, hogy dominánsabb a másik félnél. Amit ő jó szándékú (be)szólásnak gondol, az valójában alázás.
2020. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!