Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A 16-17 év körüli lányok...

A 16-17 év körüli lányok miért bámulnak meg egy 40 feletti pasit?

Figyelt kérdés
Én vagyok a pasi, egyáltalán nem adtam rá okot. Bár nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, csak néha zavar, mivel gyakran előfordul. Nagyon fiatalnak se nézek ki, jóképű sw vagyok. Ilyenkor először arra gondolok, hogy vagy égnek áll a hajam, vagy valami van a szám szélén. Nem szoktam őket visszabámulni, sőt úgy teszek, mintha észre se vettem volna őket. Persze az is lehet, hogy képzelődök, üldözési mániám van, de sokadjára fordul elő hasonló. Nem mondom, hogy nem szépek az ilyen nagyon fiatal lányok, de annak jobban örülnék, ha a tőlük jóval érettebb korosztály figyelmét kelteném fel. Mivel ők rám se bagóznak☹️

2020. aug. 12. 03:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy miért néznek, fogd fel ezt úgy, mint önbizalom növelés, csak mert abból nem ártana egy kicsi.
2020. aug. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Örülj neki, engem is csak a fiatalabb fiúk szoktak kedvelni pedig így 40 évesen azért inkább szellemi társat keresek (jó persze a többi se rossz ha van) mint babapopsi bőrt és gyermeklelket 😊 szóval megértelek.
2020. aug. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Neked is megvannak a problémáid, hallod...
2020. aug. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem bámulnak, csak tegeznek... :)
2020. aug. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is jólesne pár sóvárgó tinicsaj tekintete... :D
2020. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Akár azért is mert ronda valami rajtad
2020. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, csak képzelődsz.
2020. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet azért, mert összetévesztettek az apjukkal. Ne fantáziálj kiskorúakról, beteges.
2020. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen is észrevettem ha valaki jól néz ki. Gondolom mások is vannak ezzel így. Mondjuk sosem bámultam senkit feltűnően, mert azt én is utálom, de megnéztem ha valaki jól nézett ki. Ennyi.
2020. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!