Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy 37 éves férfi aki nagyon tetszik és értékes ember. Akar kapcsolatot meg családot, de nem tud kialakítani párkapcsolatot.(nem tud kötődni érzelmileg) Tudom, hogy engem a maga módján szeretett, de nem volt képes megnyílni és inkább ellökött. Tudni kell, hogy gyerekkorában nem sok szeretet kapott, apukája lelépett, alig ismeri, anyukája meg inkább a férfiakkal volt elfoglalva, nem a fiával. Aki hasonló helyzetben nőtt fel tudna tanácsod adni hogyan lehet egy ilyen "kisiklott" életet normalizálni?
2020. aug. 19. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyira hasonlo, hogy azt hittem, rolam irsz, de a kor nem egeszen stimmel (meg lehet az ertek se) :)

Az egszeru valasz viszont: sehogy. Nem hiszek a csillagjegyekben, de a multkor meggyoztek, hogy pedig a "rak" -ok ilyenek. Bezony, velem is ez a helyzet. Minel inkabb erolkodik valaki, annal messzebb sodorja magat. De meg ha en akarnek is valamit, a sajat magam kore emelt falat keptelen lennek lebontani. Azert kitartas, ha ovatosan segitesz neki ebben, kettotoknek lehet sikerul.

2020. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha jól értem akkor ne nyomuljak és ne próbáljam győzködni, hogy én mellettem biztonságban es szeretetben lenne?
2020. aug. 19. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyel mellette. Gyozkodni semmikepp, mondani meg felesleges, csak erezze, hogy vagy. Persze, hogy ne nyomulj, hagyd szabadon, hagyj idot, hogy hianyozhass neki, hogy kereshessen, hogy ertekeljen. Probald meg ezt egyensulyba tartani.
2020. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan tüneményes, hogy ennyire a szíveden viseled mások sorsát és empatikus vagy de sajnos más lelki traumáit nem tudod megjavítani és nem is a te dolgod.


Amit tehetsz, hogy magadat fejleszted és azon legyél, hogy te jól érezd magad. Ha így teszel, hidd el hogy vonzani fogja őt/másokat


Ha magadba fektetsz ennyi energiát, az a legkifizetődőbb.

2020. aug. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 - en tartok attol, hogy ez nem egeszen onzetlen. Tetszik neki, talan meg ennel tobb is van, ez az erzes ebben a pillanatban az onzes es a joakarat hatarmezsgyejen mozog.
2020. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Igazad van. Naív vagyok nagyon :)))

2020. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lassan nyiss felè. Az ilyen emberek nehezen nyílnak meg. Nem bíznak senkiben. Tudom miről beszèlek. Ugyanebben a szituban vagyok. Sokszor mondják, hogy èrzèketlen/èrzelemmentes vagyok pedig valójában nagyon is mèlyen èrző, csak húztam magam körè egy falat.
2020. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!