Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van halottainknak...

Szerintetek van halottainknak lelke, aki velünk marad, figyel, segít a maga lehetőségei szerint?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A halál után nincs semmi, a testtel együzz a tudat, vagy ahogy egyesek szeretik hívni lélek is megszűnik. Egy nem létező dolognak pedig elég nehéz lenne figyelnie vagy segítenie.
2020. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Az én filozófiám, hogy amíg nem tudhatok semmit biztosra, nem hiszek semmiben. Vannak megérzéseim, de azokat sem tartom biztosnak. Majd megtudom ha meghalok, vagy nem :/.

Ez van, akkor sem lesz jobb ha görcsölök rajta.

Az ember amióta a földön él nem tudott erre rájönni, nem én leszek az aki majd megvilágosodik.

Annyit tehetek, hogy kihozom a maximumot magamból amíg élek :)

2020. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Mivel erre nincs tudományos magyarázat, úgyhogy aki ebben, azaz a tudományban hisz, az úgyis azt mondja, hogy nem.

A vallásra, Isten létezésére sincs tudományos magyarázat, mégis sokan hisznek, úgyhogy aki ezt a nézetet vallja, tehát nem a tudományos oldalát, az igent mond.

2020. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Mindenkinek van lelke, de nem marad velünk egyik sem, mert nem kommunikálhatnak, és nem segíthetnek (nem is tudnának-mert Isten nem is engedi)
2020. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

#3-as, csak a vallasoknak mar a demografiai mutatoknal meg kene dolnie. Elegge egyertelmu, hogy tobb kulonbozo helyen kialakult, kulonbozo nezeteket, elveket tanito vallasok mind ember alkotta dolgok.


Ha arrol kezdenek el magyarazkodni, hogy nekem van egy elo (kepzeletbeli) baratok, de masok nem latjak, akkor rosszabb esetben kenyszerzubbonyban kene vegeznem, de a vallasoknak meg is megengedett, hogy a kepzeletbeli baratukroo vitatkozzanak a kulonbozo teologusok.


21. szazadban neveteseges, hogy meg mindig ilyen jol mukodik az emberek tomeges hulyitese.

2020. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig azt hittem, hogy van, aztán azt, hogy hülyeség az egész, most pedig azt, hogy ki a f.sz tudja..?
2020. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!