Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vegánok!Mi a véleményetek a...

Vegánok!Mi a véleményetek a rágcsáló illetve kártevőirtásról?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy a vegánság nemcsak a táplálkozási szokásokban jelentkezik,hanem az életmód egyéb területén is.Nem járnak cirkuszba lovagolni,állatkiállításra és hasonló dolgokra.Mi a helyzet az egerek patkányok,rovarok irtásáról?

A patkányok nagyon gyorsan szaporodnak és az emberre veszélyes betegségeket terjeszthetnek.

Viszont a méreg amivel megölik őket nagy szenvedést okoz nekik,aminek a gondolata engem mint nem vegánt is megvisel.

Mit gondoltok róla?Elfogadható vagy sem?


2020. aug. 21. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Na, mindjárt felrobban a gyakori... Csak nézelődni jöttem. :)
2020. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
A vegánok se bolondok, tudják hogy a kártevőket írtani kell. Sőt még szúnyog, vagy légy megölésére is képesek. Ezt nem tiltja a "vallásuk".
2020. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Mivel tudod alátámasztani az állìtásaidat? Miért èrint meg ez a téma téged? Mit csinálsz majd a kapott információkkal? :)
2020. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, reméltem az igazi vérvegánok foglalkozni fognak a kérdéssel.
2020. aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol vannak azok a vérvegánok, akik itt állandóan a mindenevőket b@szogatják??
2020. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Vegánok? Válasz?
2020. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen elég durva mérgeket durva mérgeket használnak mint szakemberek részére mind szabad felhasználásra kereskedelmi forgalomba elérhető verziók ugyan azt a mérget tartalmazzák csak 1%-al kisebb koncentrációban!

Ez a kártevőirtó szövetség felelőssége! Ember életekkel játszanak!

2021. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!