Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnak az emberek a...

Mit csinálnak az emberek a szabadidejükben?

Figyelt kérdés
elképzelni nem tudom, hogy érdekes lennék bárkinek is. 2 munkahelyem van, és sokszor még így is unatkozom. nincs kivel elmennem, de nem is kötne le a nyaralás. így hogy lehetne egy kapcsolatom? mit csinálnánk? miről beszélgetnénk? hogy tölthetném meg bármiféle élménnyel is a napjaim ami nem a munkával kapcsolatos? azt sem értem, (persze nem rám tartozik) hogy hogy mennek el az emberek annyit nyaralni meg dolgozni. 2 munkahellyel jön be havi 300-350 em. most minden pénzem költsem utazásra meg nyaralásra? egy kapcsolat erről szólna? vagy én fognám fel rosszul? negatív kritikát is elfogadok.
2020. aug. 23. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, te fogod fel rosszul. Én is két helyen dolgozom, de van kapcsolatom. Nem utazgatunk annyit, de azért voltunk idén mininyaraláson belföldön, és ha tehetjük, akkor kirándulunk. Másrészt ad munkát mindkettőnk ingatlana, nála a kert, nálam a karbantartás, ott van a család, akikkel azért jó néha összejönni. Nem unatkozunk, mindig találunk elfoglaltságot, amit közösen tehetünk meg.
2020. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Én sok mindent tudnék csinálni egy kapcsolatban sok ötletem lenne amit mással szívesen megvalósítanék persze csak akkor ha ő is benne lenne?

Addig pedig marad a munka,sofőrködöm mellette ha van időm és energiám akkor a környéken kirándulok de ha össze jön egy kapcsolat be is fejezem mert ez mellet nekem sajnos nincs sok szabadidőm mint neked 2 munka mellet.

2020. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nagymértékben a net előtt ülnek, telót nyomják, van, aki sörözget-borozgat, alszik, barkácsol, kis hányada azért foglalkozik a családtagjaival is...
2020. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem keress valami hobbit, amit később akár a pároddal is tudsz majd űzni! Akár több hobbid is lehet egyszerre, így legalább nem unod meg olyan könnyen egyiket sem:)
2020. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nemetekről tudok nyilatkozni,leginkább bicigliznek,grilleznek,túráznak,sétálnak, olvasnak, összes jönnek és jókat beszélgetnek majd esznek,relaxálnak fiatalabbak buliznak stb...
2020. aug. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a párommal vagyok, nyelvet tanulok, sorozatot nézek, írok, hangszeren játszom, vagy aukciókat nézegetek. Járok még úszni, bulizni, túrázni, kondizni és vásárokra is.

Célom mindig van, a jelenlegi célom a kisgéphajó jogsi, mindig van mit tanulnom, sok minden érdekel.

Te is keress valami jó hobbit, annyi mindent lehet csinálni, ami szórakoztat.

2020. aug. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg megőrülnék, ha nem utazhatnék.

Se adósságom, se semmiféle káros szenvedélyem nincsen, így bőven tudok utazni többször is egy évben.

Persze ehhez nyitottnak és érdeklődőnek kell lenni.

Az utazás feltölti az embert lelkileg és erőt ad az újabb hétköznapokhoz...

2020. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

" 2 munkahellyel jön be havi 300-350 em. most minden pénzem költsem utazásra meg nyaralásra?...vagy én fognám fel rosszul?"


1. Miért kellene "minden pénzedet" erre költeni?

2. Az jobb neked, hogy otthon gubbasztasz és számolod a pénzecskédet?

2020. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Mi az hogy szabadidő? Sanyi a kamionos.
2020. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szabadidő, az a testet-lelket megnyugtató, egészségileg igen fontos része az életnek, ami ahhoz szükséges,

hogy pl. 30 évesen ne nézzen ki 60 évesnek az ember, mint ahogyan kinéznek a munkamániások.

2020. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!