Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak mit csinálnak a...

Férfiak mit csinálnak a szabadidejükben?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok. 27 éves. Az a gáz, hogy bárhová megyek,szinte mindenhol nők vannak. A férfi barátaim nem tudom mit csinálnak,de amikor ritkán összefutunk, kb semmi. "Dolgozom meg iszunk, gépezek".

Kezdem azt érezni,hogy velem van a baj. Szakmai rendezvényekre járok. (Informatika) Csak a lányismerőseim jelölik vissza, hogy ott lesznek. Helyben inkább 30 felettiek vannak.

Tagja vagyok kutyás csoportoknak 90% nő. Túrázáskor 90% nő, maradék idős férfi.

A konditeremben egyre több nő van. Az edző férfiak komoly részevel nem tudok beszélget ni. Mit csinálsz? Dolgozók meg gyúrok. Ennyi. Környezetvédelem: Nők.

Online PC játékok: 13 éves gyerekek.

Egyetem: Nagyrészt nők.

Kiülős helyeken is nagyrészt nők vannak.


Mégis mi a f***t csinálnak a férfiak szabadidejükben?


2018. jún. 13. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én pl makettezek és autót tuningolok. Na az ilyen rendezvényeken nem sok nő van (leszámítva a hostessk/rvákat)
2018. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Párom/10 évvel idősebb nálad/ a közös programokon és a vele/szüleivel töltött időn kívül: az udvaron van a motorjával(órákig, nem tudom, mit csinál vele), elmegy motorozni, nyelvet tanul, edz, elviszi túrázni a kutyát.
2018. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én dolgozom meg iszunk, gépezek
2018. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dolgozom meg dolgozom meg néha horgászat
2018. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Motort építek a férfi barátaimmal, meg dobolok (heavy-metalt). Hívtam már nőket ezekre a programokra, de nem jöttek el.:D
2018. jún. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dolgozom, aztán otthon dolgozom, meg lovagolok és íjászom. Ezek nem olyan nagy tömegben végezhető elfoglaltságok.
2018. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Létezik egy olyan jelenség, amikor valaki csak azt hajlandó észrevenni, amit a saját fejében kitalált. Valószínűleg ez a helyzet veled.

Állj ki egy térre és egy plázába, csinálj körbe egy panorámafotót, menj haza és számold meg a férfiakat és nőket. Nagyjából ugyanannyi lesz belőlük. Menj el el buliba vagy kocsmába, tele lesz férfiakkal.

Informatikai rendezvényeken nők? Az informatikusok erős többsége férfi... Látom a rendezvényeket, műszaki egyetemre járok. Kondizok is, ahova most járok, ott is jóval több a férfi, de eddigi életem során 4 teremben voltam már, mindben több volt a férfi. (Aerobicon és jogán több volt a nő.)

Egyetemen nagyrészt nők? Egyes szakokon igen, másik szakokon virsliparti.


Amúgy, ha olyan érdekel, ahol több a férfi általában: Autó és motorversenyek, focimeccsek, horgászat.

2018. jún. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En példaul olvasok, filmezek, gepezek, túrázom, koncertekre, fesztiválokra, sportesemenyekre járok, stb., de nem szoktam úgy érezni, hogy mindenhol csak nők vannak.
2018. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!