Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy élnek a gazdag emberek?...

Hogy élnek a gazdag emberek? Miket csinálnak a szabadidejükben?

Figyelt kérdés
Kell egy házi dolgozatot írnom a gazdag emberek szokásairól. Személy szerint csak egyetlen nagyon gazdag srácot ismerek: Ő egy nyugodt, laza, lusta, lezser figura, ránézésre semmi kirívó nincsen benne(nem jár drága cuccokba, meg hiper szuper okostelefonja sincs). Leginkább éttermekbe, külföldi utazásokra(pl. távoli országokba,tengerpartokra, síelésekre stb.) szokott eljárni. Van nyaralójuk a Balatonnál is , ott is rengeteget szokott dögleni. Na de én csak ezt az 1 gazdag fiút ismerem, ebből még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni( Vagy mégis?). Ezért kérdezem. Ti ismertek gazdag embereket? Azok hogy viselkednek?

2016. febr. 9. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
Ez aztán még a kérdés.....
2016. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

2,igazán gazdag embert ismerek közelebbről.


Az egyikük egy kivagyi ketseg,sport kocsi,fux,hatalmas villa,diáklány barátnők,...

A másikról meg sem tudnád mondani,hogy van pénze. Átlag ruhák és kocsi,sima belvárosi 2 szobás lakás.


Mindkettőnek van legalább 3-400M vagyona.

2016. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
a gazdagok csinálják a müsort, keltik a feszkót amitől még népeszerübbek
2016. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Akiket én ismerek, ott nagy vonalakban az a jellemző, hogy aki saját pénzén lett gazdag, az viszonylag ésszerűen él. Persze jobb autója van mint nekem, meg ha épp kertészkedni akar, akkor megveszi a 70.000-es sövényvágót, de nem szórja el a pénzt. Gyerekeiknek szoktak venni ingatlant elég hamar. Többüknek van nagytestű fajtatiszta kutyája (ez lehet hogy csak véletlen az én ismerőseim közt :) ).

Viszont a gyerekeiknél már egész más a helyzet, nekik kb semmi sem drága. Több tonna ruha, félévente új telefon, stb. Amelyik nem teljesen idióta, az képes lehet értelmesen kihasználni a helyzetet és mondjuk külföldön tanul tovább.

2016. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Uppsz, nem saját _pénzén_ hanem saját erejéből :)
2016. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy élnek mint mások csak nagyobb luxusban.Vannak akik a pénzt szarságokra költik vannak akik esélyeket szerveznek s kibeszélnek ha nem valami drága ruhába jelent meg stb.
2016. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Az igazán gazdag emberek (akiknek a lábai egy komolyabb válságban sem remegnek meg) határidőnaplója totál üres, munkavégzésük kimerül a koordinálásban, persze biztos van valamennyi felelősségük, de az ilyen emberek egyrészt olyan gazdagok, hogy bármikor kockáztathatnak, másrészt pedig vérükben van a pénzkeresés. A gyerekeiket is ilyen szellemben nevelik fel, akik taníttatásból a legjobbat kapják (magántanár, külföldi egyetem), ráadásul velük nem is nagyon lehet ismerkedni, mert megvan a saját "társaságuk". Konkrétan 3 ilyen igazán gazdag családot ismerek, ők tényleg kegyetlenül nagy lábon élnek. Külföldi ingatlanok (Monaco, Valencia stb.), méregdrága autók, meg az a mérhetetlenül sok vagyon, amit el sem tudok képzelni.
2016. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!