Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ex dohányosok hogyan ismerkedn...

Ex dohányosok hogyan ismerkednek társaságban, mennyire nehéz? Félek hogy vissza fogok szokni emiatt!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy idióta kérdésnek tűnik, de csak az érti meg akinek kell, aki dohányzott és dohányos társaságban jól ment az ismerkedés. Szeptembertől kolis leszek (ha nem lesz online oktatás persze), és nagyon tartok attól, hogy kis kirekesztett leszek. Mivel alapjáraton nem vagyok nagydumás, de mindig is jól összeszoktam a dohányosokkal legalább, régi suliban, melóhelyeken, stb, szóval úgy könnyebb volt barátokat szerezni. Már egy ideje nem szívom, mert folyamatos fájdalom érzet volt a tüdőmben, kb már nem hiányzik, de nagyon félek, hogy mi lesz így. Hogyan szerzek barátokat, hol ismerkedek egyáltalán, mivel eljárogatni csak úgy nem szoktam. És ez így nagyon nehéz lesz. Tudom hogy nem érné meg visszaszokni, hogy ismét betegre cigizzem magam, de mi lesz ha a kísértés és a magány belevisz a rosszba? Mások hogy voltak ezzel, akik suli/ egyetem/ meló alatt tették le a cigit?

2020. aug. 23. 18:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a kategória az nem jó, bocsi
2020. aug. 23. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!