Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszonévesek, akik esti...

Huszonévesek, akik esti tagozatos iskolába járnak, elvárják tőletek, hogy dolgozzatok iskola mellett?

Figyelt kérdés
Aki nem dolgozik mellette az mit csinál?

2020. aug. 24. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen tőlem elvárták, adnom is kellett a közösbe. Igaz csak részmunkaidőben dolgoztam mert nem akartam, hogy a tanulás rovására menjen.
2020. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Külön élek már, szóval magamtól várom el, különben lekapcsolják az áramot.:) De egyébként mellette sportolok, vannak hobbiprojektjeim is, szóval nem olyan vészes tanulni és dolgozni egyszerre, mint ahogy azt az ember elsőre gondolja. Sőt.
2020. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Tőlem is elvárták. Nem keves pénzt húztak le rólam amyámék...

De magába a munka +tanulásba nem szakadtam bele, simán ki lehet bírni. Sőt én mellette nyelvi előkészítőre is jártam, nyelvvizsgát csináltam.

2020. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem igazából nem várják el, de én dolgozom mellette. Igaz most fogom augusztus végén abbahagyni, mert fél év alatt rájöttem, hogy heti 3-4 nap 12 óra(néha éjszakás műszak) nagyon fárasztó. Remélem találok valami részmunkaidőset, ha nem májusig lesz tartalékom, utána egyetem. 22f
2020. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Elvàrnàk, de sajnos nem nagyon van a környéken munka, mennék is, de csak efót tudnék vàllalni, mert nagyon messze lakom az iskolától, és ha én bemegyek, akkor az egy teljes napot elvesz, és heti nem egyszer kell bemennem.

Szóval bonyolult ez. Jelentkeztem néhány efós állásra amúgy, de sehonnan nem írtak vissza. :/ Jelentkeztem egy másik képzésre is, de onnan sem szóltak vissza. Most ötletek mi legyen.

2020. aug. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!