Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa 10-15 perc késés miatt...

Furcsa 10-15 perc késés miatt bosszankodni?

Figyelt kérdés
Mármint amikor valaki nem siet, nem kell időre odaérnie sehova és mondjuk késik ennyit a busz/vonat, vagy valaki késik ennyit egy találkozóról. Furcsa, ha valakit 10-15 perc késés már zavar?
2020. aug. 24. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

En elvagyok addig. Zene üditö, ez az, vagy àtgondolom mit is akartam vagy mit nem, vagy mi hogyan lenne jobb, mire jön az illetö vagy busz, valamennyivel mintha celtudatosabbà is vàltam volna.


Az màr viszont kicsinàlna, ha pl naponta kéne több oràkat ingàznom valahova. De az nem késés téma.

2020. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
Ha meg volt beszélve az időpont, akkor engem is bosszant.
2020. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavar a késés, ha valami fontos dolog miatt időhöz vagyok kötve. Szóval pl. nem szeretem, ha időpontra megyek valahová (pl. orvoshoz) és megcsúszok, ha éppen órára megyek és késik a busz, ha a késő vonat miatt nem tudok átszállni stb. Viszont egyéb esetben, ha nem sietek sehová, nem fontos az idő, nincsen időpont stb. mondjuk egy sima baráti találkozó esetében, nem szokott zavarni egy 10-15 perc csúszás. Nyilván sokat várni én sem szeretek vagy örülök neki, ha jelzik előre/közben, de nem csinálok belőle problémát.
2020. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Találkozóknál tud zavarni, máshol nem igazán. Főleg, amikor a másikhoz igazítom a napom, de ő szépen kényelmesen odaesik ~20-25 perccel a megbeszélt időpont után és még csak egy üzenetet sem ír előtte, hogy "ne haragudj, 10 perc és ott vagyok".

Meg sajnos unokatesómék ilyenek, de az egész család. Minden közös programról elkésnek szinte, de nem ilyen 5-10 percekről van szó sajnos.. Hanem minimum félóra, bár szerencsére úgy néz ki már kezdenek ezen javítani.

2020. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!