Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtál már fel haragból,...

Mondtál már fel haragból, milyen volt?

Figyelt kérdés

Én két percet késtem, mert otthon maradt az ásványvizem és elmentek nélkülem dolgozni. Bementem a telephelyre azt mondta a főnök öccse menjek haza és tanuljam meg időbe kell jönni dolgozni.


Persze más egész nap a telefonját nyomkodja és linkeskedik mellette.


khmm. még az ásványvizet se hajlandóak adni pedig kötelező. Se védő ruházat se semmi.


Hirtelen olyan ideges lettem, megfordult a fejemben ráírok írja meg a papírt.


Már több, mint két évet lehúztam itt náluk és semmi köszönet. Az első évi szabikat és semmilyen juttatást nem fizettek ki, mondván vállalkozók neki se fizeti ki senki.



2020. jún. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam, és jó volt.
2020. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást és jelentsd föl őket.
2020. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem haragból, de elégedetlenségből igen. Nem tudták megadni azt a fizetést, amiből fenn tudom magam tartani. (Önfenntartás: albérlet + rezsi + kaja + havi legalább egy valami csekély örömszerzés magamnak vagy szórakozás helyett félreteszek) Mivel nem akartam vajaskenyéren élni felmondtam. Jó érzés volt látni, hogy nehéz pótolni, hogy fontos volt a munkám. És rossz érzés volt az, hogy a közvetlen kollégáim szívták meg a hiányomat, akik nem tehettek a rossz fizetésemről.
2020. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt hát... látványos anyázások közt XDDD Azóta ragaszkodok az arctalan multihoz mint munkahelyhez. Valahogy nekem ez a "családias hangulat" nem jön be.
2020. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondtam már fel haragból, megérte. Olyan helyen ne maradj ahol szar neked.
2020. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!