Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen fontos dologról...

Ti milyen fontos dologról késtetek/maradtatok le életetekben, azért, mert elaludtatok?

Figyelt kérdés
Érdekelne, veletek milyen olyan dolog történt, amiről lekéstetek, nem értetek oda, elmaradt stb. azért mert túl későn keltetek fel, akár azért mert nem jelzett az ébresztőóra, akár csak úgy simán elaludtatok. Most főleg komoly dolgokra gondolok, tehát nem feltétlen olyanra hogy lekéstétek a reggelit vagy ilyesmi, hanem suli, munkahely, párkapcsolat, utazás, ilyesmi, ahol komoly következményei lettek a dolognak. Mik lettek a következmények végül?

2018. ápr. 11. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer még a fősulis évek alatt elaludtam egy vizsgát... Késő délután, estére volt meghirdetve én meg szépen bealudtam a délután otthon.... hiába rohantam már nem értem oda időben.
2018. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy koncertnek csak a második felére értem oda, kb egy évvel korábban vettem meg a jegyet, nagyon vártam. És délután lefeküdtem picit, majd akkor ébredtem, amikor a koncert már tartott.
2018. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Míg exemmel éltem, gyakorlatilag mindenhonnan késtünk (ballagás, színház, rokonlátogatás, vonat...), mert neki luxus volt időben elkezdeni készülődni.

Én tíz perc alatt összekaptam magam (öltözés-wc-smink), ő még félórát ténfergett legalább, ami nem gáz, de kalkulálja bele, és akkor kezdjen ELŐBB szedelőzködni.


Elég hamar ex lett, mert nekem helyette is égett a pfám, hogy mindig-minden eseményre fél-egy órával később esünk be.

Undorító szokás más idejével játszani.

2018. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Egyszer elkéstem diákmelóból mert elhagytam a telefonom és amit helyette ébresztő gyanánt kaptam kölcsön, cseszett felébreszteni. Reggel 7-kor ébredtem magamtól, úgy hogy 6kor már a gépnél kellett volna állnom. Gyorsan hívtam a diákvezetőt és bementem. Szerencsére nem rúgtak ki de szóltak hogy még egyszer nem fordulhat elő.
2018. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én átaludtam a szilvesztert, ráadásul úgy h vendégségben voltam xdd
2019. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!