Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Ha a természetben...

Lányok! Ha a természetben pisiltek, ott hagyjátok magatok után a pisis zsebkendőt, vagy elviszitek a legközelebbi szemetesig?

Figyelt kérdés

2020. aug. 25. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Jogos a kerdes. Mai napig bunos modon eldobom, de ezen gondolkoztam mar, hogy valami biologiailag lebomlo vecepapir kene. Persze komolyabb nemzeti parkokbol a sajat szarod, hugyod is le kell hoznod a hatizsakban es jogosan.
2020. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#8 mi ezen az undorító? Ha fél - 1 napokat túrázol, akkor egyáltalán nem biztos hogy kibirod a következő wc-ig, muszájból leguggol az ember. Amúgy te max sétálgattál akkor nem túráztál - javaslom egy értelmező szótár felnyitását és egy igazi túra kipróbálását.
2020. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7%
Túráztam! Csak olyan helyen, ahol voltak wc-k.
2020. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem túráztál, hanem valami kiépített látványparkban sétálgattál 20 percet. Ha normálisan túrázol, ott nincsenek wécék..
2020. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Megint egy műmájer panellakó, akinél úgy kezdődik az a túrázás, hogy autóval elmegy a természetvédelmi terület határán lévő parkolóig. (persze csak akkor, ha nem fog esni) Ott átveszi a....márkájú túracípót(mert leárazás volt a "dekatlonyba") aztán sétál vagy 20 percet (szigorúan csak a kavicsos ösvényen, mert drága volt a cipő)

Ezután megissza az energiaitalát (mert húúú de kiszáradt a túrázásban) majd beül az autóba és siet haza (ugyanis a dobozos lötyitől pisilni kell)

Gratulálunk! :D

2020. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon vicces vagy #15. Nem így túráztam hanem normálisan!
2020. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

13

Maximum 10 éves lehet a gyerek, hagyjátok.

Erősíti a maga igazát, neki túrázás egy wc-vel ellátott úton való sétálgatás.

Talán menj el a Hargitára az erdőbe, na ott keress egy wc-t. Vagy mászd meg a Moldoveanu csúcsot... Esetleg menj ki az alföldre és a pusztában keress egy wc-t... Ha meg nem akarsz pisilni mert neked derogál, akkor robbantsd szét a hugyhólyagod, a te privát dolgod. Akár egy hetet is tartogasd ha hosszú túrára mész...

A kérdésre pesig a válasz: otthagyom, lebomlik.

2020. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Elég rizikósan, de mindig sikerült kuka közelben vizelnem bokrok mögött. Szerencsére senki sem jött, illetve eldugottabb helyre mentem.

Ha nem lenne sehol sem kuka közelben, akkor eltenném egy másik zsebkendőbe csomagolva, vagy egy nejlonzacskóba (szoktam egyet magamnál tartani) teszem el.

Szerintem nagyon csúnya látvány a szemét bármely formája természetben, így hiába lebomló a papírzsebkendő, sosem dobnám el.

2020. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig feleszem magam után.
2020. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#13 Plázában túráztál??? :))))

Ott tényleg vannak wc-k. :)

2021. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!