Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak nincs egyénisèg...

Ha egy csajnak nincs egyénisège, mindig másokat majmol, akkor ez változhat?

Figyelt kérdés
Kitalálta, hogy telt testalkatú, így futva jár dolgozni, mert bent már a legtöbben egèszsèges èletet próbálnak folytatni. Eddig egy szerethető szemèlyisègnek ismertem meg, de mindig túl akart engem licitálni. Már, ha a lehetőségek felcsillantak előtte, már rögtön mindent, máshogy. A környezetét nem kérdezi meg semmiről, ha haragszanak rá, akkor másokat okol, pedig mindig csak a saját feje után megy. Ha elmondod a véleményed, az már egy negatìv megnyilvánulás a rèszedről. A környezetét is mindig maga mellé állìtotta, de vannak olyan témák, amiknél a mások vélemènyei is számìtanak. Változhat még valaha pozitì irányban a szemèlyisége?
2020. aug. 26. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Változhat csak ahhoz hatás kell. A gond ott van, hogy nem tudod vele megbeszélni, mert ugye ezt negatív megnyilvánulásnak veszi. Viszont azt írtad másokat utánoz és olyan akar lenni mint ők. Szóval ha olyan környezetbe kerülne, ahol olyan személyiségű emberek vannak mint amilyenre változnia kéne, nem lehet, hogy átvenné a stílusukat? Vagy csak bizonyos dolgokat majmol?
2020. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leírásban nem azt írod, amit a fő kérdésben. Egyedül az ő is fut, mert mások egészségesen élnek a példád a "majmolásra". Nekem ez nem majmolás. Tök jó, hogy rendszeresen mozog.

A leírás többi része teljesen másról szól. De azok se konkrét példák. Lehet, hogy neki van igaza és azért állnak mellé.

Nem érdekli senki véleménye, aztán meg írod, de van, amiben igen. Hát, igen. Szerintem mindenki ilyen :)

2020. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gabor számát kikeresem, aztán tudnak beszèlni valamikor a kis asztalnál.
2020. aug. 26. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből az előadásból semmilyen utalás nincs az adott ember személyiségére.
2020. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nehéz esetek. Komoly beszélgetések és logikus érvelés kell hogy gondolkodásra bírják őket.
2020. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!