Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem ugyanolyan...

Csak szerintem ugyanolyan minden lány mostanában? Többi lent⬇

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenki New Yorker, Bershka Zara stb. cuccokat hord. Így persze nemeglepő ha a suliban 1 nap 3 lányom is ugyanazt a ruhát látod. Nem mondom hogy azok a ruhák csúnyákert nem azok divatosak. De mintha nem is lenne saját stílusuk. Tisztelet a kivételnek.

2018. márc. 19. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Cask mert a suliban a 2000 diákból 3 ugyan onnan vásárol (a zara és bershka amúgy jó minőségű a new yorkerben pedig általában divatos ruhák vannak) attól meg nem lesz minden lány egyforma. És lehet hogy annak a 3 lánynak pont egyforma a stílusa és nincs ezzel semmi gond :)
2018. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 lehet igazad van de ez nekem furcsa:)
2018. márc. 19. 18:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak arra gondolok hogy a sulinkba 700+ gyerek jár annak a fele felsős. Ha ránézek egy felsős lányra akkor ezt látom: Menő bő márkás kicsit rövid póló, szűk farmer adidas cipő, Vans táska stb. Van pár kivétel de többi MIND ez.
2018. márc. 19. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Osztom a kérdező észrevételét. Vannak,kik megengedhetik,hogy ilyen ruhákat hordjanak,s ezzel akarnak kitűnni,mert hát menő. Akik pedig ezt nem tudják megengedni,azt lenézik. A legtöbbnek ilyen "tömeg" stílusa van,mindenki utánozza a "legmenőbbet". Nem azt mondom,van hogy én is veszek egy-két dolgot egy híresebb üzletből,ha kapok valamit,ami tetszik,illik hozzám s árban is elérem. De nem azért mert menő,nem megyek mutogatni s híresztelni,hogy ez honnan van s .ennyi volt.
2018. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert szerinted mit kéne hordani??

Álljál már le.

2018. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

A többség csak próbálja követni az éppen "aktuális" divatot.

Én sem értem, hogy mi ezzel a baj... mi átlag férfiak sem teszünk másképp.

2018. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Én meg azt nem értem, hogy ez neked miért probléma. Az ilyen “plázás üzletek” mint pl. New Yorker, Bershka, Zara, H&M, Tally Weijl stb. népszerűek, mert olyan ruhákat árulnak, amik alapvetően megfelelnek az aktuális divatnak, több méret kapható, az árát tekintve sem drága és elég sok városban megtalálhatóak az üzletek, szóval a többség számára elérhetőek. Ezért vásárolnak itt sokan. Én is szoktam ezekben az üzletekben vásárolni, pont ugyanezen okoknál fogva. Ezeken kívül még milyen lehetőség van? Drága, egyedi készítésű ruhák vagy nagy márkák, amiket szerintem a többség nem tud megfizetni (vagy nem akar, mert nem tekinti ezt egy olyan fontos dolognak, hogy ennyi pénzt rááldozzon). Akkor ott van még a kínai, ami ugyanannyi pénzért (mint a “plázás üzletek”) sokkal rosszabb minőségű többségében ízléstelen, giccses, csicsás ruhákat árul. Valamint ott van a turkáló, amit mindenki istenít, de elárulom, hogy ott is ugyanúgy olyan ruhákat árulnak, amiket szintén boltban vásárolt az eredeti gazdája és nem a világűrből szerezte...maximum annyi előnye van a turkálónak, hogy ott nem csak a mai divatnak megfelelő ruhákat találsz, hanem régebbi darabokat is. Nekem már nagyon elegem van abból, hogy mindenki ezen rinyàl, hogy “jaj, ezeknek a mai fiataloknak már nincs is stílusa”, “nem is tudnak egyedien öltözködni, nincs egyéniségük”...Miért aki bőrdzsekiben meg acélbetétes bakancsban jár, mert ő rocker, akkor az egyedi? Mert rajta kívül nincs egyetlen más rocker sem, ugye? Az egész világon? Nevetséges....Én sosem foglalkoztam ezzel az egészel, azt hordom, ami nekem tetszik és kényelmes, úgy gondolom, hogy jól áll. Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de az én személyiségemet nem az öltözködésem vagy a külsőm határozza meg.... Én úgy gondolom, hogy nem az a felszínes, nem az törődik túl sokat a külsejével stb., aki ilyen üzletekben vásárol és ennek megfelelően követi a divatot, hanem az, aki ezzel foglalkozik és másokat ezek alapján ítél meg! Mint pl. te....
2018. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, hogy miért csak a lányok körében vetted ezt észre, hisz a fiúknál is ugyanez van. :D
2018. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
41%
Hagydd csak őket, ha be akarnak állni a "soraba" Had legyen az ő dolguk😌
2018. márc. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
63%
Kedves kérdező és akik azt állítják ezek a lányok beálltak a sorba! Akkor honnan öltözzenek az emberek? Gucci,chanel?! A gazdagabb körökben forgók is ugyanazokat a ruhákat hordják csak más márkáktol,aki készítetti egyénileg az is hasonlít valamire! Ha olyan egyedi stílust akarsz akkor mutass,mutasd meg mit nem hord más! Vagy már ciki pl.Coca-cola-t inni mert más is azt issza? Vagy mègis ezt hogyan gondolod? Mindeki azt hord ami neki tetszik,ha mások tetszik meg rajta akkor vesz ugyan olyat és tadadadamm máris 2 ember hír ugyanolyan ruhát,ne adj Isten vesz egy 3. is ilyen ruhát akkor mi lesz? Uristen semmi stílus igaz? Pff micsoda gondolkodás.
2018. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!