Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit élveznek emberek abban,...

Mit élveznek emberek abban, ahogy azt nézik, hogy mások játszanak?

Figyelt kérdés
Ez valami fiatalkorú handicap lenne? Akkor már miért nem ők maguk játszanak? Ráadásul mi élvezhető van abban, hogy ott ugrál egy figura, vagy lövöldöznek, és ezt NÉZI valaki? :D
2020. aug. 26. 18:47
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Az agy ilyenkor hasonlóan aktiválódik, mintha tényleg játszanának.
2020. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Én például játszom a League of Legends-el és szoktam nézni profi meccseket. Sokat lehet tanulni tőlük, szóval a fejlődés miatt. Mondjuk olyan is a játék, hogy mindig van hova fejlődni. Mondjuk én se látom értelmét mondjuk CS:GO-t vagy bármi egyéb FPS-t nézni.
2020. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokak szeretnek kompetitíven játszani és sokat lehet tanulni a jobbaktól. Bár ezt értelmetlennek tartom, hogyha egyértelműen nincsen hozzá tehetsége valakinek, akkor felesleges több száz, ezer órákat beleölnie egy játékba, mert az életével meg nem fog haladni.
2020. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Narratív, döntésalapú játékoknál (The Walking Dead, Life is Strange, Beyond Two Souls, Detroit: Become Human, stb) szerintem érdekes, hogy mások miként élik meg az adott történetet, hogyan gondolkodnak a szereplőkről, milyen ágon viszik tovább a sztorit. Nyilván azután nézek ilyen videókat, ha már játszottam az adott játékkal legalább egyszer, mivel ezeknek a játékoknak pont a történetük a lényegük.


Kicsit olyan érzésem van egy ilyen videó nézésekor, mint amikor az egyik kedvenc filmemet vagy sorozatomat nézem újra.

2020. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatra azt hittem hogy a sportokra gondolsz, mint a foci, vagy a kosárlabda, ami kb a legnagyobb bevételt hozzák a szórakoztató iparban.


A gamerek nézése kb ugyanez a kategória, szóval ha azt érted, hogy miért lehet szórakoztató milliárdnyi embernek, hogy tenyleges sportolás helyett azt nézze, ahogy mások futkaroznak egy labda után, akkor próbáld meg rahuzni ezt a logikát arra hogy valaki számítógépes játékot néz játszás helyett.

2020. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor átmegy majdnem mindenki kvázi gyerekbe, egyfajta nyugis állapotba - szerencsére.
2020. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mi értelme focit nézni? Menj ki és focizz."

Többféle dolog miatt is érdemes. Van aki versenyszerűen játszik mint fociban a Messi, vannak nagy csapatok mint fociban a Fradi, és vannak milliós nézettségű versenyek gyönyörű látványelemekkel, mint a Bajnokok Ligája.

Aztán itt mozizhatsz. Hátradőlsz, popcorn és jól érzed magad.

2020. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkot most kezdjen en 1milliárd ember focizni aki nézi a VB-t :D
2020. aug. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!