Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szerettek az egyszerű...

Mit szerettek az egyszerű átlag életből?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos életed van, vagy te magad is átlagos vagy, akkor az azt jelenti, nagyon sokan olyanok mint te (tudom ezt mindenki tudja). Ez azért jó, mert sokan tudnak tanácsot adni, sokan élnek ugyanolyan életet, sokan tudnak megérteni és sok minden van ami megfelel az ízlésesedenk. Az átlagos (bár sokszor így használjuk) nem feltétlenül az jelenti, hogy unalmas és sivár. Csupán annyi, hogy gyakori.
2020. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztonság, nyugalom, kényelem. :)
2020. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi pontosan a kérdés, de például a biciklizés szabadsága,egy jó edzés és 1-1 ember mosolya könnyen be tudja aranyozni a napomat.
2020. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb mint a hozamoknàl.

Nincsenek nagy kilengések benne, igy kevesebb a stresszfaktor, nyugodtabb.


Az atlag alatti vagy feletti élet magasabb kockazattal jar, pl vagy hogy van e mit enni holnap, vagy hogy buksz e vagy epp nyersz e rgy befektetéssel ès ezek enyhebb arnyalatai.

Az atlagos eletben kisebbek ezek a kilengések.

Nincs nagy kockazat de nagy bukàsok nyeresègek sem.


Csak a kalandor életem utàn (sok helyen laktam sok helyen dolgoztam, eléggé extrovert barataim is voltak tulzott elszàllo boldogsàgokat valtottàk a szomoru dràmàk -amikböl altalaban filmek is vannak- most mar ertekelem azt, hogy pl ha nincs is katarzisaz atlagos eletemben, de legalabb letargia sem.

2020. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*Örülök hogy megtapasztaltam hogy egy szimpla boldogsagnal hatalmasabb is van, de igy azt is hogy a szimpla szomorusàgnàl joval mélyebb is van, ezekröl nem is tudtam volna ha atlag életet élek, azaz meg sem ismertem volna, de azota rajöttem hogy en ilyen àldozatokat màr nem akarok hozni.

Inkabb egy lightos boldogsag es szomorusàg, mint a szélsöségek.

2020. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a reggeleket! És a hétfőket! Jó érezni, hogy élek és indul a nap! Tele vagyok tervekkel, és gyakran előre örülök mindannak, ami majd rám vár - a kihívásoknak is!
2020. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alvást: ilyenkor kikapcs minden.
2020. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből az életemből CSAKIS A FUTÁST szeretem!!! 🏃‍♀️
2020. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!