Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted létezik egy ugyanoly...

Szerinted létezik egy ugyanolyan ember mint te?

Figyelt kérdés
Pl. Ausztráliában lehet egy ugyanilyen lány mint én aki most ezen gondolkozik?

2020. aug. 28. 10:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Vagy épp ugyanazt csinálja mint én?

Vagy ez lehetetlen?

2020. aug. 28. 10:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan nincsen, csak nagyon hasonló.
2020. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetetlen. Minden ember egyszeri és megismételhetetlen. Ez adja az emberi méltóság alapját.

"Ilyen az ember. Egyedüli példány.

Nem élt belőle több és most sem él

s mint fán se nő egyforma-két levél,

a nagy időn se lesz hozzá hasonló." (Kosztolányi)

[link]

2020. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó de most pl. Ausztráliában nincs senki hogy ezt bizonyítja

És végülis a hópehelybôl sem tudni létezik még egy mert millió van a földön mikor hó van,de Amerikában pl. Lehet hogy van egy ugyanilyen.


Kösz a válaszokat!

2020. aug. 28. 10:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan szerintem nincs. Mármint aki ugyanígy gondolkodik, ugyanilyen érzései vannak.

Viszont olyan biztosan van, aki külsőleg nagyon hasonlít, és nem is kell a világ másik feléig menni. Engem már kevertek össze valakivel a saját városomban. Állítólag szinte teljesen ugyanúgy nézünk ki :D

2020. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az egypetéjű ikrek sem teljesen egyforma emberek, szóval ugyanolyan biztos nincs. Hasonlóból már lehet sok, olyanokból pedig akiknek hasonló érzéseik, gondolataik vannak, még több, de ettől még nem leszünk ugyanolyanok.
2020. aug. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező nem csak külsőre gondolt - az lehet, akár nagyon hasonló is - hanem hogy "ugyanarról gondolkodik". Az viszont már lehetetlen.
2020. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre lehet nagyon hasonló. De mivel a körülményeid, múltad, család, stb biztos, hogy nem pont ugyanolyan, ezért az érzései, gondolatai sem. Az viszont könnyen meglehet, hogy 2 pl 19 éves lány egyszerre fórumozik, olvas, fogat mos, vagy mosogat a világ két különböző pontján. De az már eleve nagy különbség, hogy te magyarul gondolkodsz, írsz, egy ausztrál lány meg angolul, vagy egy norvég norvégul.
2020. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon is lehet olyan lány, aki épp ezen gondolkozik, de ettől még nem lesznek ugyanolyanok.
2020. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja nekem pl. Van két olyan ismerősöm akiknek ugyanolyan a hangjuk pedig nem is rokonok :D
2020. aug. 28. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!