Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttam ma egy fiatal srácot,...

Láttam ma egy fiatal srácot, akin ugyanolyan modellű cipő volt, de az egyik fehér, a másik fekete volt. Létezik ilyen primitív divat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy divat sem primitív, csak azok az emberek, akik nem fogják fel, hogy mindenkinek más tetszik, nem az ő ízlésük az egyetlen, és vannak emberek, akik tojnak a véleményükre.
2019. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, kb. egy évszázada létezik egy ilyen divat, aminek aza célja, hogy a primitív, másokat ilyen baromságok alapján elítélő embereket megbotránkoztassák.

amúgy ha valami, akkor ez nagyon hiányzik magyarországról, hogy elég volt egy felemás zoknit felvennem, és szívszélhűdést okoztam az összes kotnyeles nyuggernek a városban, de mióta kicuccoltam európába a kultúrált emberek közé, akiknek volt gyerekszobájuk, nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy meglegyen ugyanaz a "mi lesz ezzel a világgal, jajjistenem milyenek ezek a mai fiatalok" életérzés

2019. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy alaposan megnyugtatott az, hogy legalább felháborodhattál rajta :DDD


A "viccet" félretéve, szerintem elég régóta ismert ilyen "vonal". Jó néhány cipő jól néz ki úgy felvéve. Hogy a célját, a mondanivalóját ki mennyire érti meg, az egy másik kérdés. Az egy dolog, hogy neked nem tetszik.

2019. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
54%
Valamelyik nagyon drága márkánál már én is láttam ilyet. Szerintem nagyon béna.
2019. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van 2 pár ugyanolyan cipőm, szoktam néha úgy fölvenni, hogy az egyik fekete, a másik rózsaszín. Jó látni az emberek reakcióit:D Amúgy én rendszeresen hordok inget melegítőnadrágba tűrve, hosszúujjú pulcsira rövidujjú inget véve, szeretek mindent, ami nem megszokott, ismerőseim szerint nekem van a legjobb stílusom:D
2019. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!