Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kötnek már le a...

Miért nem kötnek már le a videójátékok?

Figyelt kérdés

12 évesen biztos voltam benne, ha felnövök sem fogom abbahagyni, és ugyan olyan kocka leszek, mint akkor. Ez most 10 évvel azután viszont nem így van. Egyáltalán nem kötnek le. Nem is tudom, mikor volt már, hogy utoljára végigvittem egy játékot. A gépemen van kb 10 játék, talán mindegyiben max 2 órám van. A Detroitot vittem végig, de azt is inkább csak azért, mert valaki ajánlotta. Egyébként nem volt rossz.


Mikor leülök játszani max fél órát bírok ott ülni előtte. Inkább abbahagyom, ésmegyek a telefonom nyomkodni az ágyamban (persze ha nincs fontosabb dolgom). Nem értem magam. Ti is így vagytok ezzel? Továbbá a sorozatok. Meg van, hogy melyek azok, amik érdekelnek. Most épp mindenből az új évadokra várok. Van, hogy belekezdek egy sorozatba, és egyszerűen nem köt le. A Breaking Bad után az Eufória volt ami igazán magával ragadott. Nem értem. Elkezdtem a Lucifert, Sabrinát, What we do in the shadowst, The officet... de egyszerűen nem bírom folytatni.

Most épp a falloutozni készültem, de valamiért nem indul el.

Gondoltam addig kiírom ezt a kérdést lol.



2020. aug. 28. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Remélhetőleg felnőttél.
2020. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyerekként engem is lekötött minden játék, most már maximum LoL-lal játszom, de azzal sem játszottam kb három évig, most kezdtem el újra, és pár naponta játszok egy-két meccset. A pasim nagyon kocka, én nem tudok az lenni, inkább tanulok, vagy gyakorlok a hangszeremen. Mások vagyunk mind.
2020. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!