Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik! Amikor wc-ztek, a...

Pasik! Amikor wc-ztek, a nagyobb dolgotokat végzitek akkor a pellót ti is belelogatjátok a wc-be és egyik kezetekkel tartjátok hogy ne érjen elől hozza a wc-hez?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 18:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha pisilek kozben akkor igen
2020. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezzel most burkoltan arra célozgatsz hogy nagy a bréd?
2020. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nagy a brém, én egész kicsi koromtól így csinálom csak kerdeztem, hogy más is így van-e vele.
2020. aug. 29. 18:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és sajnos gyakran hozzáérek vele az ülőkéhez.
2020. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alányúlva fel szoktam fogni általában. De csináltam már úgy is, ahogy te írod, a lényeg, hogy ne érjen hozzá a vécécsészéhez. Főleg idegen helyen fontos ez, de otthon sem szeretem, már csak megszokásból sem.
2020. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hellmano ***** válasza:
74%
Hát nem tudom nekem elég nagy a farkam és 41 év alatt egy kezemen megtudnám számolni hányszor ért hozzá...valait nem jól csinálsz vagy álló farokkal szarsz, mert akkor biza nekem is állandóan súrolná, mert nem férne el.
2020. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég nagydarab ember vagyok, de nem lóg oda. Csússz hátrébb az ülőkén, mi a francért fogdossam a pélót prátolás közben? Főleg hogy a sárgát is elengedem közben ugyebár, azt meg nem szeretnél felfelé lövöldözni, csurogjon csak szépen lefelé a csészébe.
2020. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én vécépapírt dugok oda, így nem ér hozzá a vécécsészéhez.
2020. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem lankadtan elég kicsi a brém, de van hogy néha nekem is úgy kell odafogni, pont ahogy te írtad. Világ életemben így csináltam. Bár ez inkább a családtagok miatt volt, ma már hogy egyedül élek, annyira nem zavar.
2020. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Én a derekamra kötöm
2020. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!