Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb elvárásaim a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb elvárásaim a szexben emiatt vannak vajon?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom. Szakítás után nem akartam új kapcsolatot, csak egyéjszakás könnyed kalandokat. 1,5 évig hetente 1-2 fiúval szexeltem, akiket Tinderen ismertem meg. Most újra elkezdtem azt érezni, hogy ismét kapcsolatra vágyom. Ismerkedésnél viszont kevésbé vagyok toleráns, akivel már az első alkalom nem túl jó, nem elég kielégítő, annak nem adok több esélyt, hiába volt addig és a beszélgetések alapján nagyon megnyerő. Régen ilyenkor mindig bíztam abban, hogy a 2. alkalom majd jobb lesz. Most meg úgy érzem felesleges vesztegetni az időm, úgyis rengeteg pasi van még azon az egyen kívül, akivel nem volt elsőre jó.

2020. aug. 25. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Igazad van. Selejtes pihapöcsökre na pazarold az időt. Rengeteg férfi van, lehet válogatni.
2020. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szexeltél, neked ez fontos és ráéreztél, hogy mi jön be. Valószínűleg tényleg amiatt a másfél év miatt van ez, viszont ezzel nincs semmi probléma. Inkább találj egy ágyban is hozzád illő partnert, mint olyat, akivel évekig szenvedsz kielégítetlenül.
2020. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de ez nem biztos hogy jó. Mert lehet valakivel jó elsőre, de az lehet véletlen, csak épp úgy szereti a dolgokat ahogy te is, tök jó, de nem fog javulni. Viszont lehet valakivel elsőre nincs meg annyira az összhang, de annyira figyelmes hogy pár hónap után vele lenne a tökéletes.
2020. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öcsém ha te nő vagy, akkor én meg Marilyn Monroe vagyok.
2020. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En azt tartom h elso szex mindig szar (oke nem annyira de na)

Leven ossze kell csiszolodni az agyban is !

Honnan tudja a masik h neked mi a jo ha meg soha nem szexelt veled?

Amugy forditva is honnan tudod h te szuper vagy ja meg nem ismered a masikat az agyban???

Ja es azt vedd alapul h valszeg csomo pasinak csak 1 alkalomra kellesz 😁 de behazudja azt h komolyat akar.

2020. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig nő vagyok, nem tudom mi olyan hihetetlen ebben számodra.
2020. aug. 25. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyi esélyt adsz valakinek attól is függ mennyire fog meg, szereted az illetőt, mennyire erős a szimpátia, érzelmi kötelék. Alkalmi szexnél ahol érzelmileg nem kötődsz a partnerhez nyilvánvalóan minek próbálkoznál többször ha elsőre nem volt jó. Ezekből a "kapcsolatokból" (alkalmakból) amúgy sem lett volna több, mert hiányzott az érzelmi töltet mögötte.

Ha viszont majd szeretni is fogod a pasit akkor jóval toleránsabb leszel és nem "egyesélyedvanhapsikám" elve alapján bújsz vele ágyba. Persze az is lehet hogy egyből "betalál" valaki és megütöd a bingót :)

2020. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem másfél, hanem több mint tizenöt évig éltem ilyen elvek mentén, kérdező. Nem volt szerencsés megoldás. Tudod, nem megszerezni nehéz valakit, hanem megtartani. Ahhoz kell tanulni, ahhoz kell csiszolódni. De aki könnyen szerez partnert hülye lenne tanulással fárasztani magát, igaz? Ám jön majd egyszer valaki, akinek egy pillantásától megroggyan a térded, és akkor leszel bajban. Hiába volt több tucat partnered, ha pont azt az egyet nem fogod tudni megtartani, akire egész életedben vártál.
2020. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!