Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tennétek ilyet? Aki igen az...

Tennétek ilyet? Aki igen az miért?

Figyelt kérdés

Párotokat barátot meg pofoznátok ha hülyeséget akarna tenni magával. Akkor is ha pl nem járnátok vagy szeretnétek már ugy .

Mit lépnétek ez után h pofon vágott.Jogos ilyenkor a pofon.


2020. aug. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen olyan hülyeség van amiért fizikai erőszakot alkalmaznék: ha kárt akar tenni fizikailag magában. Minden másnál elmondanám a véleményem, de erővel nem lépnék fel, nem a gyerekem, nem az anyja vagyok.
2020. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor is ha épp miadtatok csinálná a hülyeséget?

Meg akkor is ha már nem vagytok egy pár? Akkor is kikelnétek magatokbol ha közöné h amit együtt terveztetek tetkot azt ő magára varratja plusz még a nevét?

2020. aug. 29. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Na ezért meg pláne nem! Indulatból, haragból nincs jogom senkit megütni!

Ha meg már szakítottatok akkor nem mindegy mit varrat magára? Engedd el. Őrizzétek meg a kapcsolatból a jót és váljanak szét az útjaitok békével, ki-ki alakítsa az életét ahogy neki jólesik.

2020. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha valaki meg pofoza a másikat mert hülyeséget csinál.

Ill. ha magára varratja a dolgot és kikel magából.

Akkor még szerelmes lehet belé?

2020. aug. 29. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Öngyilkossággal való fenyegetőzés, öngyilkosság... rohadt önző. Nem igazán összeszedett amit leírtál, de ő miattatok akar öngyilkos lenni, nemde? Mert így eléggé érzelmi zsarolás szaga van. Nem vagyok rá büszke, de 14 évesen én is megcsináltam. Így 10 év távlatában egy baromság volt, és szágyenlem a pofám érte.. és, bár megpofoztak volna.. lehet előbb magamhoz tértem volna..
2020. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nem szereti már akkor nem mindegy neki h a másik épp micsinál?Na az meg a másik h ha sír akkor már csak megvigasztalom. Nem oda megyek és még jól pofon vágom.
2020. aug. 30. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan sír.. ha azért mert manipulálni és provokálni akar, jár a pofon. Aki fenyegetőzik, nem meri megtenni, és csak nagyon ritka esetben viszi véghez.

Attól még szerethetünk valakit, mert szerelmileg nem érzünk semmit. Pl én nem szerettem már az előző párom, de ettől függetlenül nyilván érdekel, a mai napig, hogy mi van vele, hisz az életem része (volt), és igen szeretem is.

2020. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!