Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok ti mit tennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti mit tennétek, ha a barátnőtök ilyet kérne tőletek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet fantáziálgatok azon, hogy milyen jól esne, ha a barátnőm felcsatólhatóssal esne nekem... A gond csak az, hogy ő egy olyan igazán leszbikus fajta és nem tudom, hogy fel merjem e hozni ezt a témát, mert kicsit ellentmondásos a két dolog. Nekem talán lehet egy kicsi biszex beütésem, hogy ilyesmikről fantáziálgatok, de őszíntén ez a címkézés nem nagyon érdekel, hiszen úgyis el vagyok köteleződve... Csak félek attól, hogy ha a barátnőm megtudja, hogy ilyesmire vágyom, akkor majd átértékeli a dolgokat és azt hiszi majd, hogy nem elég nekem. Pedig egyáltalán nem így van, csakis őt kívánom.

Mit csináljak?

(egy éve vagyunk együtt, egyébként kb. mindenre nyílt a párom szex terén)



2020. jan. 11. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tetszene, és gond nélkül megtenném.
2020. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mi is használunk. Hangulatfüggő. Egy ideig nekem is volt ezzel kapcsolatban ellenérzésem, de megpróbáltam változtatni a hozzáállásomon és szerencsére sikerült. Azóta élvezem, ahogy a párom is élvezi, de persze nem csak ebből áll az együttlét.

Egy próbát megér a felvetés. Csak aztán ne hagyd, hogy szöget üssenek a fejében a buta gondolatok.

2020. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent meg tudtok beszélni és amúgy nyitott, nem lesz baj. Maximum mondja hogy ne... Mi kipróbáltuk annó, azt szeretem ha rajtam van de azt nem, ha bennem.
2020. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, felbátorodtam és beszéltem a barátnőmmel. Nagyon édes volt, jól fogadta. :))
2020. jan. 12. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De jóó gratulálok a bátorságodhoz :)) azt lehet tudni egyébként hány évesek vagytok?
2020. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom kérte hogy felcsatolhatóval megdugjon. Belementem, és nem bántam meg! Nekem nem igazán jön be, ha én veszem fel, de a kedvéért megteszem.
2020. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Mesélj nekünk! Milyen élmény volt? Azóta is használjátok? Gratulálok hogy ilyen jó kapcsolatotok van és hogy benne volt egyből miattad.
2020. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a párom kérte hogy megdugjon felcsatolhatóssal. nem bántam meg, jó volt, csináljuk. Néha én is felcsatolom.
2023. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!