Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal lànyokkal való...

A fiatal lànyokkal való szexen kívül van bármi más értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Akár fiatalon akár idősebb korban. Ha nekem ez teljesen kimaradt és öreg senki vagyok akkor igazàból meg is halhatnék mert már nem lesz semmi az életembe , esetleg max öreg ronda dagadt elhagyott nőkkel való szex...

Azért még minek élni?



2020. aug. 31. 01:51
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#1 nincs semmilyen család.

Egyedül vagy valami elhasznált nővel aki fiatalon normálisan kiélte magát nem túl izgalmas megnézni bármilyen helyet...

2020. aug. 31. 10:36
 12/36 A kérdező kommentje:

#2 nem tudom ezt hol olvastad, mert egy szóval nem írtam hogy csak szexre kellene bárki.

Nyilván több százezer fiatal van akinek csak arra van igénye, velük szívesen lettem volna, csak sajnos elveszett ez a lehetőség

2020. aug. 31. 10:39
 13/36 A kérdező kommentje:
#4 megnézném mennyire lennének izgalmas dolgok ezek , a fiatal vagy jó barátnő és főleg szex nélkül. Azok nélkül mennyire látnád szépnek a világot
2020. aug. 31. 10:49
 14/36 A kérdező kommentje:

#6 ha jól vagy tűrhetően néznék ki akkor fiatalon lett volna csajom mint minden normális srácnak. Legalább egy, nem 20 mint mindenki másnak.

És mivel nem láttam értelmét akkor se a semmiért küzdésnek így anyagilag is nullán vagyok tehát vénségemre venni se tudok fiatal szép lányt...

2020. aug. 31. 10:59
 15/36 A kérdező kommentje:

#10 nekem semmilyen kapcsolatom nem volt, se rövid se hosszú.

Se egy vagy két fiatal lány...


És mit csináljak a pénzzel? Annyit úgyse tudsz keresni hogy felhőtlenül szórd és ha mégis mire? Egyedül semmi értelme a pénznek

2020. aug. 31. 11:02
 16/36 anonim ***** válasza:
Őszintén mind ezt magadnak köszönheted te élted igy az életedet késő a megbánásra a további cselekedeteid is a te döntéseid eredményei lesznek! Akar élsz vagy akar meg halsz az a te dontesed! Nem a mienk!
2020. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#16 nyilván...sajnos nem az én válásztásom volt.


Azért kérdeztem , hogy megerősitést kapjak valamelyik irányba.

Leginkább a végső feladás irányába

2020. aug. 31. 14:11
 18/36 anonim ***** válasza:

17., persze, az egesz eleted osszes dontese masvalakie volt, egyik sem a tied?

Meg veletlenul sem tehetsz rola, hogy a) nem dontottel sehogy, hagytad, hogy valami csak lesz vagy b) rosszul dontottel.

De nem, te nem tehetsz rola, csak masok meg az egesz vilag...

2020. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
#18 egésznéletembe rosszul döntöttem, rosszul mértem fel a helyzetemet, mert olyan nevelést kaptam, amitől nem láttam tisztán, nem tudtam tényszerűen mérlegelni és az egész életemet egy tévképzetbe, pszihikai betegségben töltöttem el.
2020. aug. 31. 17:35
 20/36 anonim ***** válasza:
35%
A helytelen neveltetés nem válasz a rossz döntéseidre
2020. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!