Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal lànyokkal való...

A fiatal lànyokkal való szexen kívül van bármi más értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Akár fiatalon akár idősebb korban. Ha nekem ez teljesen kimaradt és öreg senki vagyok akkor igazàból meg is halhatnék mert már nem lesz semmi az életembe , esetleg max öreg ronda dagadt elhagyott nőkkel való szex...

Azért még minek élni?



2020. aug. 31. 01:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod későn jöttél rá az igazságra de ugyan ugy alom világba akarod magad hajtani hogy jaj lesz még valami csoda??? Hogy ram jönnek majd a dögös fiatal szuz 20-on évesek??!

Amugy csak szólok az a 37 még bőven jó korosztály legalábbis tudsz magadon forditani!

De ugy sem fogsz mert te az ilyen haritos lúzer vagy aki mindig más hibájából olyan amilyen...

2020. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#31 azért nem dögös szűz és 20 éves lányokra vágyók ( jó persze arra 😁 )

De azt nehezen tudom megemészteni hogy 40-50+os ronda dagadt elhagyott lelakott érzelmi roncs nők a max amit kaphatok...

Azért a kettő között talán van némi köztes megoldás ...

37 évesen mire van még esély nő / kapcsolat / szex terén ?

Hogy valami csoda folytán összejön egy csak 80kgos 40-45 éves elhagyott alkalmizó ?

Nos ezért valóban megéri nagyon keményen dolgozni

2020. szept. 1. 14:49
 33/36 anonim ***** válasza:
77%
Vert helyzetből szép a győzelem, kérdező. Fújd föl a pofádat, aztán mutasd meg a világnak (csajoknak), hogy ki is vagy te valójában. Persze csak ha van MIT megmutatni...
2020. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

#33 köszi 👍

A legjobb legbiztatóbb válasz.

Jó fej vagy.


Kár hogy egy szr senki vagyok és nincs mit megmutatni.

Ha lett volna bármi pozitív vagy vonzó "kívánatos" bennem akkor nem itt tartanék

2020. szept. 1. 16:53
 35/36 anonim ***** válasza:

#34: Még mindig nem érted. De ezt is lepontozhatod, mint az elején.

Minden második tinilány idősebb pasit akar.

Hagyjuk, hogy büdös a munka, ostobák, vagy szimplán ennyit érnek.

Apakomplexus, meg sugardaddy hajkurászás most nagyobb divatját éli, mint bármikor.

Nem kell hozzá semmi extra. Vállalható megjelenés és/vagy némi pénz.

Képezd magad, szerezz egy normális munkahelyet, lízingelj, egy 10-12 éves fekete, szedán BMW-t, Merci-t és meg is vagy.

2020. szept. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

#35 vidéken tudom hogy egy okostelefonért bármikor kapok tini lányt , de Pesten azért kicsit több kell....

És azért ez az általad vázolt sugar daddys dolog se egy lepusztult kocsiról és átlag fizetésről szól

Az apakomplexus pedig nettó hülyeség ... Max néhány év korkülönbség az persze hogy játszik de nem 10-15.

2020. szept. 2. 14:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!