Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal lànyokkal való...

A fiatal lànyokkal való szexen kívül van bármi más értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Akár fiatalon akár idősebb korban. Ha nekem ez teljesen kimaradt és öreg senki vagyok akkor igazàból meg is halhatnék mert már nem lesz semmi az életembe , esetleg max öreg ronda dagadt elhagyott nőkkel való szex...

Azért még minek élni?



2020. aug. 31. 01:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

#20 nálam sajnos igen.

Olyan mértékben torzult a személyiségem hogy nem láttam tisztán a valóságot , a lehetőségeimet. És súlyos depresszió és frusztráció alakult ki ami kezeletlen maradt. Most kb 1-2 éve látom és fogom fel hogy amit eddig gondoltam a világról és magamról az nem az igazság volt, csak az én / belém nevelt tévképzet. Csak erre ráment 20 évem, konkrétan az életem...

2020. aug. 31. 20:15
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Menj terápiára.
2020. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
#20 as vok ezzel a gondolkodással már rég elmentem volna pszichiáterhez nem gyakorin kérdeznék f@szságokat de te tudod
2020. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
85%

Én teljesen egyetértek a kérdezővel

Ha nem gerjednek rád a fiatal csajok, akkor a szexhiány frusztrációt okoz, ami depressziót, ami ha sokáig tart az életminőség romlásához vezet.

Sajna ilyenkor pénzhez kell folyamodni, én is látogattam már párszor fiatal örömlányokat

25/F

2020. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ha nem gerjednek rád a fiatal csajok akkor már öreg vagy és el kell fogadni és továbblépni hasonló korú társat találni
2020. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

#25 az a baj hogy ők se , mert a depresszió miatt leépültem.

Aki esetleg mutatna valami érdeklődést az mind dagadt , csúnya, elhagyott , gyerekes, és olyan igényeik vannak amiket sehol nem érnek meg... Ilyenekért normálisan mérlegelve nincs értelme küzdeni vagy hajtani. De a 70-80% az 45-50+os nők ... Na most 37 évesen amikor nap mint nap többezer fiatal bomba csaj mászkál az utcán nem igazán vonzó egy szoggyadt elhasznált 50-es nő ...


Ezért kérdezem hogy van valami csoda amiben hihetek vagy inkább a végleges feladást válasszam ?

2020. aug. 31. 22:54
 27/36 A kérdező kommentje:

#24 köszi 👍


Azért 25 évesen még bőven tehetsz és bármi összejöhet főleg ha nem vagy már szűz.


Nekem csak az miatt ment el az egyetlen esélyem ebbe a korba egy 18 éves csajjal


Szóval te még csapasd

2020. aug. 31. 22:56
 28/36 anonim ***** válasza:
Figyelj ha enyire katasztrófa az életed akkor legalább pszichológushoz menj ők tudnak segíteni mi nem
2020. szept. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mindenkinél van egy pont amikor már ő felel a döntéseiért! Te ezt nem akartad vállalni és most is csak hárítasz! Fiatal dögös baratnot akarsz ráadásul szuzet te meg vagy 35-45 ápolatlan lusta semmit sem adó magára viszont a veled egy korúak meg szoba sem jöhetnek mi? 😂😅👍👍👍 gratulálok jár a keksz!

Találj a saját sulycsoportodba egy nőt... hidd el az ilyen lúzereknek mint te jó akár ki aki csak szóba áll velük!

2020. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nincs.
2020. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!