Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar emberek nagy többsége...

A magyar emberek nagy többsége miért szereti a reklámokat?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom a reklámokat, legyen szó a tv reklámokról (20 perc alatt két reklámblokk egy délután sorozatban, mi ez, ha nem undorító?), az internetes reklámoktól (már azt sem tudják hova tegyék a sok reklámdobozt a hírportálokon, jó példa a p1race.hu), vagy az utcai reklámtáblákról (sajnos a műemlék-épületeket vagy a történelmi belvárosokat sem kímélik).


De ha panaszkodok ez ügyben, mindig megdorgálnak. Itt ezen az oldalon is szinte csak reklámkedvelő véleményt olvasni


De miért szeretitek a reklámokat? Nem gondoljátok, hogy a reklámozók nagyon is túlzásba estek?



2020. aug. 31. 13:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Honnan veszed, hogy a magyar emberek nagy többsége szereti a reklámokat?
2020. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Semmi nem utal rá, hogy a többség kedvelné őket.

Egyáltalán mi az a "reklámkedvelő vélemény"? Hogy valaki nem panaszkodik róluk, az nem azt jelenti hogy akkor kedvelnie kell őket.

2020. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Én még nem találkoztam olyannal, aki szereti őket. :D

De ha folyamatosan bosszantod magad ezzel, az sem jó. El kell sajna fogadni, tenni ellene nem nagyon tudsz, maximum az internetes ellen úgy, hogy nem kattintasz rá arra, ami nem érdekel, szűrod picit a dolgaidat. Influencereket kiköveted, vagy nem használsz instát mondjuk.

2020. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Imádom, amikor valaki kijelent valamit (amit amúgy a fejében lejátszódó folyamatokon kívül semmi objektív nem támaszt alá) és várja rá a választ.
2020. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Van igény rájuk, tehát szeretik.
2020. aug. 31. 13:21
 6/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ahogy írtam, onnan gondolom, hogy van az oldalon is egy-két ehhez hasonló panaszkodó kérdés, és mindig megkapja a magáét a kérdező.
2020. aug. 31. 13:22
 7/23 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Pl. ez.


Mindig bevédik a reklámozókat. Röhej. A magyar ember szeret szopni. Ez megmagyarázza a 10 éves fidesz kétharmadot is.

2020. aug. 31. 13:23
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nincs igény rájuk, a legtöbb ember utálja. Viszont a kereskedelmi csatornák úgy működnek, hogy csinálnak /vesznek műsorokat, filmeket, viszont ezeket a reklám pénzekből finanszírozzák. Szerinted egy főműsoridős 30 másodperces reklámért miért kérnek milliókat? Mert ott érik el a kereskedők/gyártók a legtöbb embert. Ez a tv, rádió, internet velejárója.
2020. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a kérdező kiírt valami kérdést egy reklámra panaszkodva, vagy hogy megint feldobta a reklámot a Youtube, és aztán nem olyan válaszokat kapott, mint amiket várt. Gondolom nem szidta mindenki vele együtt az adott reklámot, és nem mondta senki, hogy "ejj, a jó anyját, annak aki hirdet!".


Kérdező, ha mérges vagy, mert megzavart egy Ikea reklám a kedvenc vloggered ripacskodása közepette, akkor használj adblockert!

Instán kövesd ki az influencereket, és próbálj értelmesebb tartalmakat keresni, hidd el, az is van ott bőven, csak kevesebb figyelmet kap!

Tévét pedig nem is tudom van e értelme még nézni.. fizess elő Netflixre, vagy tölts le filmeket valahonnan. A barátokköztöt meg vissza tudod nézni a neten.

2020. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként ahogy írtam, onnan gondolom, hogy van az oldalon is egy-két ehhez hasonló panaszkodó kérdés, és mindig megkapja a magáét a kérdező."


- Értem! Tehát találtál egy-két kérdést és ebből sikerült leszűrnöd azt, hogy az emberek többsége szereti. Hagyd a gondolkodást, nem neked való...

2020. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!