Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyar emberek nagy többsége...

A magyar emberek nagy többsége miért szereti a reklámokat?

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom a reklámokat, legyen szó a tv reklámokról (20 perc alatt két reklámblokk egy délután sorozatban, mi ez, ha nem undorító?), az internetes reklámoktól (már azt sem tudják hova tegyék a sok reklámdobozt a hírportálokon, jó példa a p1race.hu), vagy az utcai reklámtáblákról (sajnos a műemlék-épületeket vagy a történelmi belvárosokat sem kímélik).


De ha panaszkodok ez ügyben, mindig megdorgálnak. Itt ezen az oldalon is szinte csak reklámkedvelő véleményt olvasni


De miért szeretitek a reklámokat? Nem gondoljátok, hogy a reklámozók nagyon is túlzásba estek?



2020. aug. 31. 13:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

8


Ez régen is így működött, mégsem volt ennyi reklám. Szerinted nem szaladt el velük a ló? Mert szerintem nagyon is. Ja, és nyilván az 1000 éves Bácpenszer filmekért (egyébként kedvelem őket) bizots jó sokat kell fizetni. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy azért van sok reklám, mert abból fizetik a 100 éves CSI epizódokat, a Lüszeszitákat, meg a Seagal filmeket.

Ja meg a butító, ízlésromboló műsoraikról ne is beszéljünk. Azért fizetsz(=nézel reklámot), hogy hülyülj. :D

Az az igazság, hogy már ritkán érné meg nézni a tv-t kevesebb reklámmal is, de így meg egyáltalán nem, mert hiába van esetleg egy-két jó műsor, 10 percenként jön az agyzsibbasztó reklám.

2020. aug. 31. 13:34
 12/23 anonim ***** válasza:
60%

Megnéztem a linkedet Kérdező!

SEHOL nem írta SENKI, hogy szeretné a reklámokat, sőt!

A többség inkább tanácsot adott a szűrésükre, 1-2 ember meg elmagyarázta, hogy miért vannak a YT-on reklámok, miközben biztosítottak, hogy ők is utálják.


Erre te jössz és állítasz egy baromságot tényként, valójában, hogy belerúghass a magyar emberekbe, de fideszezhess is egy kicsit!

Gyanítom,hogy nem vagy komplett és akkor a legkisebb bajod kellene hogy legyenek a reklámok!

2020. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

9


Jaj, most aztán megmondtad a frankót. Igen, biztos influencereket meg BK-t nézek, nem úgy mint te, te tökéletesség mintapéldája, te, aki azzal elégülsz ki, hogy egy anonim fórumon játszod az entellektüelt. :D Szánalmas vagy.

2020. aug. 31. 13:37
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Biztos vagyok benne, hogy ezeket a reklámos kérdéseket, amikre hivatkozol, szintén te írtad ki.
2020. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

12


Többen is legitimálták a reklámokat, tehát szeretik őket.

2020. aug. 31. 13:38
 16/23 A kérdező kommentje:

14


Nekem ez az első kérdésem a témában. Csak kíváncsi voltam, miért szeretitek a reklámokat, de sajnos nem kapok választ. :(

2020. aug. 31. 13:39
 17/23 anonim ***** válasza:
90%

"Imádom" a reklámokat. Főleg, amikor nézném este az Atv-n híradó után az időjárásjelentés és Gaál Noémi olyan utánozhatatlan technikával tudja eltakarni a lényeget. Ráadásul mostanában letakarták a fél képernyőt reklámmal, hogy még annyit se lehessen látni.

Nincs ember, aki szereti, ha a kedvenc műsora közben 20 percet kell reklámoz néznie. Ráadásul ugyanazokat!

2020. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg a többség nem kedveli a reklámokat.A kereskedelmi tv-k azért sugároznak filmeket,sorozatokat,hogy a nézőket ott tartsák a képernyő előtt a reklámblokkok megtekintése céljából.Ha az emberek szeretnék a reklámokat elég lenne csak azokat leadni.Minek vennék meg fölöslegesen a filmeket?
2020. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjátok a fenébe, látjátok, hogy ez saját magán kívül senkinek nem hajlandó igazat adni.
2020. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%

"Pl. ez.



Mindig bevédik a reklámozókat"


Senki nem védett be senkit. Te miről beszélsz?

2020. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!