Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerült elűzni magamtól...

Sikerült elűzni magamtól mindenkit aki valaha szeretett és fontos voltam neki. Ma már úgy érzem megöl a magány! Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Gimiben rengeteg barátom volt egészen 11. osztályig. Akkor valami történt, hogy mi azt nem tudom! Folyamatosan távolodtam el azoktól akikkel napi szinten órákat beszéltem. Nem lettem új barátaim. Legjobb barátom sose volt. Mindig több baráti körbe tartoztam, de sose voltam igazán egyiknek sem a tagja.


Egyedül vagyok. Nem tudok nyitni más felé. A régi barátok nem is válaszolnak az üzenetekre. Letöltöttem pár társkeresőt de ott se tudtam beszélni senkivel.


Nem látom a kiutat. Mindig úgy fekszek le hogy majd a holnap jobb lesz... de már feladtam a reményt.


Játszottam pár játékkal de egyik se köt le. A napom nagy része azzal telik hogy régi rossz emlékek kellemetlen helyzetek ismétlődnek a fejemben. Rengeteg mindent rontottam el!


A szüleim nagyon szigorúan neveltek, sokszor szidtak le olyan dolgokért amikért nem kellett volna.


Ha ezek a legszebb éveim akkor kell varni a folytatást?


2020. szept. 1. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Inkább olvass játék helyett, aztán iratkozz be valami hobbira. Akár tánc, kézművesség stb. Az olvasás meg azért jó, mert bővíted vele az érdeklődési köröd így több mindenhez hozzá tudsz majd szólni.
2020. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Jársz egyetemre, vagy már dolgozol? Mert ilyen helyeken ugye emberek közelében vagy. Velük nem tudsz barátkozni? Nincs meg a közös hang? Valami oka volt, hogy elhidegültek a barátságaid. Talán csak egyre kevesebbet beszéltetek, de lehet megváltozott a személyiséged. Gondolkodj el rajta, mi változott. Esetleg te mire tippelsz? Ez fontos lenne, a megoldáshoz, de ezenkívül valami új dologba bele kéne kezdened. Egy könyvklubba, tanfolyamra valahova jelentkezz. Olyat válassz ahová sokáig kell járni, így lesz időd összeismerkedni. Vagy még talán egy kisállat, az is segíthetne, lehet neked nem lesz olyan mint egy emberi kapcsolat, de a segíthet még így is.
2020. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
7-es félrenyomtam az értékelést bocsi, hogy tudom módosítani?
2020. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
7-es félrenyomtam az értékelést :( hogy tudom javítani?
2020. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!