Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy felnőtt...

Mi kell ahhoz hogy felnőtt légy? Mit érdemes tudni/ismerni egy felnőtt embernek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a kérdés mindenkihez szól.


Hölgyek, mit tartotok fontosnak egy férfiban? Mit jó ha tud?

Férfiak, mit tartotok magatokban fontosnak, mire vagytok büszkék?


Úgy minden téren.


Én szeretnék változni.

22 évesen azt érzem, hogy még mindig gyerek vagyok. Nem értek semmihez, nem tudok semmit az életről.

Szüleim felneveltek, de mégsem, inkább eltartottak, mint egy haszon állatot. Semmit nem tanultam tőlük, nem is akartak velem foglalkozni. Mást nem mutattak csak a folytoson gyűlölködést, veszekedést.


Végre sikerült leküzdenem sok évig tartó depressziót, traumát, amit gyerekkorban szereztem.

Sokan mondták már azt, hogy nekem kell tudnom, hogy mit is akarok, ez így van.

Nekem is vannak terveim/céljaim, például elkezdtem főzni tanulni, könnyebb receptekkel próbálkozok.

Van kedvem dolgokhoz, újat kipróbálni, motivációm, ami nekem kicsit új, még szoknom kell az érzést.

Akarok valaki lenni, nem nagy ember, de nem is egy szobakutya.

Nem kérem, hogy ti mondjátok meg milyen legyek, csak a véleményetek és a tanácsotok érdekelne.


Mindenki válaszát előre is köszönöm!



2020. szept. 2. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez annyira átfogó, nehéz és egyedi kérdés, hogy szinte lehetetlen rá válaszolni.

Legyenek céljaid, merd felvállalni önmagad, a hibák előre visznek, még ha nagyon utáljuk is őket. Szóval ilyen általános válaszokat lehet adni, mert igazából az élet, a többi ember formál bennünket, amire mi jól-rosszul reagálunk. Ez a kölcsönhatás az, amit ha megtanulunk elég bölcsen kezelni, talán jutunk valamire.

2020. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!