Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban érdemes feltűnte...

Önéletrajzban érdemes feltűntetni vagy felesleges, hogy miért szűnt meg a jogviszonya az embernek az adott helyen? Pl. Határozott idejű szerződés lejárt, vagy idénymunka stb.

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleírni. Ha kíváncsiak rá, akkor az interjún majd megkérdezik.
2019. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem valami fényes az önéletrajzom, többször dolgoztam határozott idejű szerződéssel, mint szerettem volna. Nem igen hívnak interjúra, azért gondolkodom, hogy tudnék szépíteni rajta.
2019. szept. 13. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Önéletrajzba inkább az a lényeg, hogy ahhoz a munkahelyhez "csiszold", ahova jelentkezel. Nekem is sokáig ez volt a gondom, hogy mindenhonnan visszautasítottak. Persze, mivel elég sokrétű munkákat végeztem, így a végeredmény egy nagy halom munka-massza lett.


Valahogy válogasd ki a fő szakmai tapasztalatokat a korábbi munkahelyekről, amelyek passzolnak ahhoz ahova jelentkezel. Tehát ha grafikusnak mész, ne vesszenek el a programokat, amiket kezeltél a konyhai kisegítő és az idénymunkás inszeminátor között.

2019. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem írd bele - nemrég interjúztattam egy lányt titkárnői állásra, sok állása volt, de szinte mindenhol csak a 3 hónap próbaidőt töltötte le (nem tudtam miért, azt hittem önbizalomhiányos, és az a gond).


Aztán amikor megjelent interjún... huh, a tisztálkodási gondokon túl először azt hittem buta, aztán rájöttem, hogy értelmi fogyatékos - és ki is derült, miért nem alkalmazták sehol.

2019. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, okosabb nem igen lettem. Legfeljebb most kipróbálom úgy is, hogy beleírom, vesztenivalóm nincs, eddig se nagyon hívtak interjúra.
2019. szept. 18. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!