Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az a megnevezés,...

Szerintetek az a megnevezés, hogy "kukás" sértő?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem gondolnám, hogy azért, mert pár prosztó lenéz bizonyos szakmákat, attól még életszerűtlen és nyakatekert műszavakkal kellene körültáncolnunk olyan fogalmakat, amelyekre vannak értelmes szavaink. De lehet, tévedek és/vagy naiv vagyok. (A válaszokat előre is köszi.)

2020. szept. 3. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudom, attól még nem éreztem igazságosnak :D
2020. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, hogy hamarosan eljön az idő, mikor többé senkinek sem lesz munkája az, hogy mások mocskát összeszedje. És akkor egy csapásra az elnevezés kérdése is megoldódik.
2020. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12: De akkor mi lesz szegény robotok munkájával, már előre leszólod őket? Llessz itt lázadás bőven!


(csomagolásmentes fanok: a bélsaratok is más mocskának számít. további szép napot!)

2020. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Talán szebb a hulladékgazdálkodási manager.
2020. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyors- és gépkocsirakodó.
2020. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan. Milyen ember képes lepontozni a 12est? Ti nem örülnétek, ha mindenki csak emberhez méltó munkát végezne és gépek látnák el a többi feladatot?

Ne ezért tart itt ez a társadalom.

2020. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt a hulladékgazdálkodási managert tényleg mondja valaki? Nekem olyan mesterséges műszónak tűnik, nehezen tudom elképzelni, hogy erről bárki tudja, mire is gondolok. Sőt nekem inkább pont ilyen hivataloskodó túlkompenzálás érződik rajta, amiből én nekem pont az jön le, hogy azt sugallja, hogy szégyellni kell a munkát. Pedig szerintem nem kell. De lehet, én látok bele túl sokat.
2020. szept. 5. 01:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Öregek vagyunk, Miquel! Ezt a poént ma már seni sem érti.
2020. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!