Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden ember eligénytelenedik...

Minden ember eligénytelenedik időskorára?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt kibírni, mint kívülálló, aki nap mint nap szembesül ezzel?

#nagyszülő, idős, igénytelen, higiénia
2020. szept. 6. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan fiatalkorukra is.
2020. szept. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minden ember eligénytelenedik időskorára?"

Nem.

2020. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát az én rokonom eligénytelenedett, vagy az is volt régebben is, azt nem tudom. Tettem már fel ez ügyben kérdést is, hogy mit tudna a család tenni. Az a baj hogy nem érdekli az idős embert, szerinte a családnak ezt tűrni kell, a nem fürdést és húgyszagot, meg a carás utáni kézmosás nélküli létet. De ha neki nem tetszik valami, azt olyan pléh pofával tudja előadni hogy hihetetlen.
2020. szept. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem eligénytelenedik, hanem egyre nehezebb megcsinálni nekik az alap dolgokat is. Szomorú, de így van, cserbenhagyja az embert a saját teste öregkorára. Majd megtudod te is ha megéled.
2020. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy az idősek energiája, gondolkodása idővel átalakul, nem beszélve, hogy nem egy Maserati kezdőrészletét kapó nyugdíjuk van. Na mármost ők tudták annak idején, mi az az ínség, rossz, így ebben a korban - mivel ekkor a régi emlékek hamarabb előjönnek, mint az újak megmaradnak -, így ismét egy régi életmódot kezdenek élni.
2020. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Magyarorszagon. De mar kozepkoruaknal lejtmenet.

Ez Europaban nem szokas mashol. Oke, Balkant most nem tudom.

2020. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
11:43, de nem lenne evidens ha a legfontosabb dolgokat legalább megcsinálnák? pl higiénia? igy nem csak a sajátja hanem a körülötte lévők egészségét is veszélyezteti. ha ilyen az időskor remélem nem élem meg.
2020. szept. 7. 09:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez hülyeség. Wcre ki tud menni de kezet mosni már nem.. ami három lépés.. aha..
2020. szept. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!