Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a helyes viselkedés, ha...

Mi a helyes viselkedés, ha egy idegen ember elkezd téged mocskolni?

Figyelt kérdés

Egy nyílt parkolóban voltam, ahol egy idegen férfi odajött hozzám és elkezdett ordibálni, hogy "a k***a anyád", meg "te rohadt b**i" stb. Annyit válaszoltam neki, hogy "nem érsz annyit, hogy szóba álljak veled", majd átálltam egy másik parkolóhelyre.

Mi ilyenkor a helyes viselkedés? Egyszerűen figyelmen kívül hagyni, vagy a helyszínen összeverni, hogy ne tudjon esetleg másokat is zaklatni?


2020. szept. 3. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Még szép hogy adni kell neki, bár itt azt a választ fogod kapni hogy ne törődj vele. Xd
2020. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell hívni a rendőrőket.
2020. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Egyszeri alkalomnál talán pont az, amit csináltál. Többszöri esetnél Kettes javaslata is elfogadható szerintem.
2020. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
És vajon miért kelhetett ki magából? Az miért nem kérdezi senki, miért nem fontos?
2020. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Csavarlazító spray, ha a rozsdás csavart kilazítja, akkor gondolom az illető szemei is lassan kifolydogálnak tőle a helyükről. Ha megvolt irány a rendőrség, ha önként jelentkezel gondolom az jelent valamennyi enyhítést. Talán nem életfogytot kapsz, csak egy jó 20 évet, azt még egész jól ki lehet bírni. Szakállas papi vagy vénlány leszel mire kiszabadulsz. Persze, hogy csak vicceltem. Látszik, hogy a fószer nem volt teljesen komplett. Nálam ilyen esetben az első az, hogy elő a telefont és kamera indul. Ez már egy jó pont egy esetleges későbbi tárgyalás során, be tudod bizonyítani mi törpént. Utána irány a rendőrség és feljelentés rendszám alapján.
2020. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

#1:

Ha sittre akarsz kerülni testi sértésért, akkor csak hajrá. A rendőröket nem fogja érdekelni, hogy azért vertél félholtra valakit, mert beszólt neked.

2020. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Bipoláris zavara lehetet.
2020. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
6. Ki mondta hogy verje fél holtra? De hülye emberek vannak itt. Csak játszanak egy kicsit azzal a kutya nem foglalkozik. Nem megy a rendőrség ki minden verekedeshez csak ha nagy baj történt. Főleg ha feljelentés sincs.
2020. szept. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugass és morogj, mint egy kutya, vagy adj ki valami nagyon furcsa hangot és kezdj el rángatózni, attól összezavarodik és elmegy.
2020. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ütőtávon/rúgótávon kivül volt? Belépett a személyes teredbe? Kandi kamera?
2020. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!