Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tesz titeket boldoggá a...

Mi tesz titeket boldoggá a hétköznapokban? Hogyan telik egy boldog ember napja?

Figyelt kérdés
Annyira kedvtelennek,boldogtalannak érzem magam :(
2020. szept. 2. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem a kutyám meg a párom. Lehet unalmas az életem de nekem ők ketten a legfontosabbak :D
2020. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a barátnőm és a háziállataim a legfontosabbak,szintén felvidít ha alkotok valamit vagy szépen rendetrakok.
2020. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A férjem, a lányom, és a cicám. Nem minden nap habostorta az életem, de legalább van kiért csinálnom a dolgom.

Kérdező, mindig van az életben olyan ami örömet okoz csak nyitott szemmel kell járni. Egy jó kávé, egy napos idő, egy jó szex, egy jó vicc, egy finom süti. MINDIG van ok mosolyogni :)

2020. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az igazi boldogság nem csak egy napra szól. Aki alapból mindig egy boldog ember, kiegyensúlyozott élete van, az kb. mindennap boldog, és ezt ne tévesszük össze a pillanatnyi boldogsággal. A különbség a kettő között a belefektetett idő és energia.
2020. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy érzem,hogy ellopták az életem,és túl késő mindenhez :(
2020. szept. 6. 23:22
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Hát akkor törödj bele ebbe, vagy... Változtass ezen a helyzeten. Én azt szoktam mondani, aki szándékosan teszi rosszá az életét (mert így van), az legalább ne sírjon emiatt. Ilyen önsajnálattal nem is leszel boldogabb, már bocsánat a szavaimért.
2020. szept. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!