Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért és mikor kezdtél el...

Miért és mikor kezdtél el gyakorizni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, csak kíváncsi lettem ki mikor és miért kezdte el használni ezt az oldalt :D

2020. szept. 6. 13:27
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Én most fejezem be. A nyarat megnyomtam, amolyan végső löketként. Borzalmas milyen ocsmány a közösség, egszerűen nem lehet komolyan venni az oldalt. Sziasztok!
2020. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 8 éve
2020. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azzal kezdődhetett, hogy "ciki" kérdésekre szerettem volna választ kapni, amit személyesen senkitől nem mertem volna megkérdezni. 2016 július óta vagyok az oldal rabja, az idei dizájn csere nagyon mellbevágott, mert napi több órát töltök itt.
2020. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

2014 tavasza óta, leginkább ismerkedés-barátkozás céljából.


26/F

2020. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
2011-ben. Durván hipochonder gyerek voltam, és emlékszem akkoriban ide jártam hetente, hátha itt megnyugtatnak majd, és azt mondják, hogy nem fogok meghalni. :D
2020. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

2017-ben regisztráltam, de igazán aktívan idén kezdtem el használni az oldalt, előtte körülbelül havonta járhattam fel.

A miértre pedig bevallom őszintén a matek házi a válasz. Nem tudtam magamtól megoldani (pár neveletlen gimis osztálytárs miatt extra nehezeket kaptunk) és nagyon zavart, mert a tanárunk nagyon szigorúan megkövetelte, hogy mindig legyen kész a házi, és nálam az esélytelen volt, hogy szünetben másolgassak :D Láttam, hogy sokan linket küldenek itt válaszban, de annak láthatósága regisztrációhoz kötött, szóval megtettem, amit kellett :D

Sok hasznos tanulós oldalt gyűjtöttem össze és más tárgyakhoz is kaptam segítséget :)

2020. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2009 júniusában írtam ki, hogy gázos-e, hogy a barátom bealudt orál közben (szakítottunk, ez nem derült ki a válaszokból :D), ma már csak szórakozásból járok fel.
2020. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy kerdes miatt regisztraltam. Aztan elfelejtettem az egeszet. Aztan beutott a sulyos lelki nyomor, es affele ocean kozepen fuldoklokent valaszolgatok.

Igyekszem ertelmes dolgokat csinalni, de ejszakankent orakig vergodom, es itt kotok ki.

Remelem, eljon az ido, mikor eszembe se jut.

2020. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
4-5 évvel ezelőtt éppen új filmeket kerestem, és csak akkor mutatta a linkeket, ha regisztrálok. Regisztráltam, aztán itt ragadtam.
2020. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!