Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért szidják itt...

Egyesek miért szidják itt azokat, akik gyakoriznak, mikor ők is éppen azt teszik?

Figyelt kérdés
Sok kérdés alatt vannak rosszindulatú emberek, akik arról írnak, hogy aki itt van, az a való életben biztosan sikertelen lúzer, vagy mentális beteg, mert normális emberek, nem járnak ide, hanem élik az életüket. Na most az, hogy ezt ide leírta, nem jelenti, hogy vele is hasonló gondok vannak?
2020. ápr. 16. 10:01
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%

A legtöbb emberre ez igaz, de az is igaz, hogy általánosítanak az emberek :D

Átlagba, azokra igaz az első állítás is, akikre a második :D

Aztán vannak a többiek, akiknek ez is csak egy honlap...

2020. ápr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más amikor valaki cinikus válaszokat ír és látszik, hogy éjjel nappal ezt tolja, mint hogy valaki feljön 1-2 válaszra vagy 1 kérdés kirakásra pár naponta.


Szóval szerintem van válaszoló és válaszoló között külömbség, ezért teljesen jogosan ítélnek el más válaszolókat az emberek.

2020. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az is gáz, ha pár naponta ide jön azért, hogy szidhasson másokat. Ha itt csak hülyék vannak és ő annyival felsőbbrendűbb, akkor minek jön ide?
2020. ápr. 16. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek normális élete van, az ritkán jár ide, és akkor is inkább a "szakmaibb" kategóriákba.

Nekem nincs normális életem, sohase állítottam, hogy lenne.

2020. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azok vannak szidva, akik nem arra használják az oldalt, aminek eredetileg indult.
2020. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy névtelenségből adódóan ez egy rosszmájú hely, ami már régóta nem az eredeti funkcióját teljesíti. A törzsfelhasználó (többek között sajnos én is) ide azért jön, hogy kiengedje a gőzt másokon. Akiről rí a rosszindulatú attitűd az vagy troll, vagy nagyon reményvesztett ember.


Annyit tudok esetleg tanácsolni, hogy a nem szakmai kategóriákat kerüld.

2020. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én alapjában véve szeretek itt olvasgatni. Csak azt nem értem, egyesek miért szólnak le másokat ezért, ha ők is ezt csinálják. Vagyis úgy általában nem értem azokat az embereket, akik olyan dolgokért néznek le másokat, amik rájuk is ugyanúgy jellemzőek.

2020. ápr. 16. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyébként nem hiszem, hogy a névtelenség a viselkedés oka!

A fészen is olyan stílusban tudnak megnyilvánulni arccal, névvel (nemcsak kamu profillal), hogy már-már azt hiszem, ha az utcán találkoznának, meg is ölnék egymást.

2020. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Frusztrált, legtöbbször keserű és sikertelen emberek, akik így próbálják kompenzálni a saját sérelmeiket.
2020. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!