Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik rendszeresen gyakoriznak,...

Akik rendszeresen gyakoriznak, azok tenyleg mind defektesek valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
40 evesen szuzek, pszichopatak, egyedul elnek, szuleik pincejeben elnek 50 evesen, depressziosak, rondak, munkanelkuliek, kanos vaddisznok, alkoholistak stb... vagy van olyan, aki itt tolti a fel napjat valaszolgatassal, kamu kerdesek kiirasaval, perverz fetiseik kielesevel, csajok fuzesevel es normalis eletet el?
2020. aug. 28. 13:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, mind defektes
Nem, vannak normalisak
63 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Rám pl egyik sem igaz, viszont rendszeresen gyakorizok. Alapvetően rendben van az életem, csak szeretem megosztani a véleményem. Bár én nem is írok ki debil kérdéseket és nem is pörgök úgy dolgokon, mint itt egyesek, csak jelen vagyok és véleményt alkotok.
2020. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok szűz

Talán pszichopata sem

Párommal élek

Saját lakásban

33 évesen

Depressziós(még) nem vagyok

Ronda valószínűleg igen

nem vagyok kanos és vaddisznó sem

Egyáltalán nem iszom


Most akkor melyikre nyomjak?

2020. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Vannak defektesek (kérdések és válaszok is) és van nagyon sok normális is, ami sok embernek segítség, mert ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk a dolgokat.
2020. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Korrekt valaszok eddig, pacsi. Kulonosen a masodikat adom :D
2020. aug. 28. 13:58
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak tartom magam (de gondolom az idióták is ezt hiszik magukról). Szeretek válaszolgatni, nem csak azért mert segíthet másnak, de jó visszaolvasni a saját tanácsaimat később, és úgy elgondolkodni, miért ezt írtam, miért így fogalmaztam meg. Szóval ezért is szeretem. Meg én eléggé konfliktuskerülő voltam és mindig engedtem másoknak. Itt névtelenül elmondtam a véleményem és tudtam, hogy nem lesz hátrányom abból, ha lepontozzák. Illetve sokat meg felpontoztak. Ez meghozta az önbizalmam és már nem érdekel ha valakivel nem értek egyet, meg merem mondani. Szóval én pozitívan tekintek az oldalra.
2020. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
22%
Kamu kèrdések? Tudsz pèldákat?
2020. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

"40 evesen szuzek, pszichopatak, egyedul elnek, szuleik pincejeben elnek 50 evesen, depressziosak, rondak, munkanelkuliek, kanos vaddisznok, alkoholistak stb..."


Mivel ezzel a magyar társadalom nagyobb részét le is fedted, és ezen az oldalon többnyire magyarok vannak, így van rá sansz.

2020. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
96%

Rám csak a ronda meg a 40 évesen szűz (lesz) igaz, de sosem írtam még ki kamu kérdést, és mindig próbálok normális, őszinte választ írni, akkor is, ha nem tetszik az embereknek. Meg jókat lehet röhögni az idiótákon, meg a visszatérő "szereplőkön" pl. Nazzi, Balázska... :D

Illetve introvertált vagyok, szociális fóbiával küzdök, és valamennyire ezzel is "gyakorlom" a kommunikációt. Szóval nem mondom, hogy normális vagyok, vannak mentális betegségeim, de úgy érzem, hogy ez nem jogosít fel arra, hogy egy gyökér legyek.

2020. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Itt csak balf.szok vannak, beleértve magamat is. A kérdések 90%a olyan, amire a feltevő is előre tudja a választ, vagy pár kattintásba kerülne kideríteni. Aki ide írkálja ki a szerelmi bánatát, meg ilyenek az se normális. Akinek van egy kis esze az már tud angolul és átmegy redditre, ez az oldal egy fertő. Én csak akkor válaszolgatok itt ha már teljesen unatkozom és azt akarom, hogy belém vesszen valaki.
2020. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Zseniális kérdést tettél fel, most minden gyökér ide fog jönni önigazolást keresni, hogy ő igen is normális, vagy leírja a szellemi defektjét csak azért, hogy önfelmentést keressen. Genius level intellect.
2020. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!