Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem követeljük a férfina...

Miért nem követeljük a férfinap tisztességes megtartását, a feminista propaganda szándékosan nyomja el?

Figyelt kérdés
Sok pasi el van nőiesedve, kellene egy nap, amikor megemlékeznek arról, hogy mit jelent férfinak lenni.
2020. szept. 7. 08:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az anyák napja az egyetlen olyan nap, aminek látom értelmét. Ha valaki jó apa megérdemli, hogy őt is megünnepeljék. És ezt nagyon sok családban meg is teszik. Biztos jól esik a szülőknek az ilyesmi, bár alapvetően nekik is minden nap ki kéne mutatnunk a szeretetünket.

Az összes többi sima lehúzás. A halottainkról se egy adott napon kell megemlékezni, ahogy a szerelmet se elég évente egyszer egy nap kimutatni. A "szeretet ünnepe" is egy vicc. Az meg végképp nem hat meg, hogy egyesek megünneplik, hogy női nemiszervvel születtek.

Ha te tényleg az ilyen pi.c.s.a játszás miatt vagy féltékeny, akkor tegyél érte. De ez többet mond el rólad mint hinnéd.

Ezek a napok értelmetlenek és haszontalanok az egyén számára. Anyagilag, a gazdaság szempontjából hasznosak.

2020. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
39%
Én vettem a férjemnek most apák napjára ajándékot, ellenben ő le se szarta a fejemet se anyák napján, se nőnapon... :D de nem vagyok megsértődve, legnagyobb bajunk ez legyen. Amúgy nagyrészt egyet értek a kérdezővel, szerintem is fontos lenne hangsúlyt fektetni a férfiasságra ebben a hülye nagy liberalizmusban meg feminizmusban. Minden nőnek egy erős férfira lenne szüksége, és minden gyereknek egy erős, határozott apára és egy szelíd, odaadó anyára. Lehetne boncolgatni, hogy mi az oka a férfiak elnőiesedésének és a nők elférfiasodásának, nyilván ez egy oda-vissza dolog, de ezt lehetetlen kivesézni pár kommentben. Mindenesetre én a hagyományos, konzervatív felállás híve vagyok, a férfi legyen férfi, a nő legyen nő, a gyerek legyen gyerek, mindenkinek megvan a maga helye és szerepe a családban és a világban. 27N
2020. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

Előbb rakj rendet a fejedben, mert ahogy látom, ott nagyon komoly gondok vannak.

És férfiként kérem, hogy maradj távol a nőktől, egy ilyen primitív fajankónál bármelyik nő csak jobbat érdemel.

2020. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk úgyse jár semmi csak a meló, a család eltartása, a fizikai munka elvégzése. Ha jól végzed a dolgod talán egy köszönömöt odadobnak néha, külön napot elvárni főleg badarság lenne.
2020. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
49%
Te semmit nem veszel és semmilyen kívánságát nem teljesíted egy nőnek se. Ha lenne (homis) férfinap akkor se lenne nőd.
2020. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Mikor vittél te nőt nyaralni, aranybogár? Anyád nem számít.
2020. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
20%
Valószinűleg az anyjánál lakik és az anyja nyugdíjából élnek🥱
2020. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Na, az utolsó 4 válasz...aki nem nyal a feministáknak, az csak egy lúzer nőgyűlölő lehet...

A feministák lehetnek férfigyűlölők, ők nem lúzerek, igaz?

Komoly baj van...

Ezek szerint nekünk be kéne jönni az ilyen nőknek:

"Anyád nem számít." "Valószinűleg az anyjánál lakik és az anyja nyugdíjából élnek" "Ha lenne (homis) férfinap akkor se lenne nőd."


Őőőő, nem, köszönöm, inkább lennék egyedül, mint ilyen tahó bunkókkal.

2020. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!