Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs elegetek abból, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs elegetek abból, hogy a mai világba lassan már minden, de minden érdeklődési, vagy propagandális célirányzat a szexről szól?

Figyelt kérdés
Természetesen mindez, az emberiség egyre kényszeresebb szaporodási ösztönéből, na meg a tudatos részről, a fogyasztói társadalom mielőbbi hatványozásáról szól sajnos.
2009. nov. 5. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Te nem vagy ép.

Inkább dugj mint ilyen fene nagy kérdéseken törd a fejed :/

2009. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
De! Elegem van, igen.
2009. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, nekem még soha nem jutott eszembe, hogy megdugjam a hangfalam vagy RAM-okkal fésüljem a fanszőrzetem.
2009. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Igazad van.már a tiniknek is azt sugallják,hogy az életben a legfontosabb a szex,lehetőleg minél perverzebb formában.Gyüjtik a tapasztalatokat ( és a betegségeket) minél több partnerrel,és később képtelenek normális párkapcsolatban élni.A társadalom egy része pedig egyetért ezzel.Aki nem,azt nem tartják normálisnak.

Az is igaz,hogyha az emberek központi témája a szex,akkor kevesebbet foglalkoznak a más irányú problémáikkal.

A háború előtt sok gyereke a szegény parasztoknak,meg nincstelen munkásoknak volt.Akkoriban azt mondták a "tudósok",hogy azért van sok gyerekük,mert ha este nincs mit enniük,akkor legalább gyereket csinálnak,hogy legyen valami örömük is.

2009. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de elegem van és tartok attól, hogy mikor a gyerekem (leendő) majd annyi idős lesz mint a mostani 13-14 évesek akik minden áron elakarják veszíteni a szüzességük akkor már jóval fiatalabban akarják majd. ez mind a mi társadalmi hibánk lesz. ma láttam egy interjút az egyik tv csatornán. ott az volt, hogy 95-96-ban az iskolákban bevezették a gyerekek szexuális felvilágosítását. épp kormány váltás miatt a következő évben eltörölték. nem kell a fiatalokat a szexel kapcsolatban kioktatni. ezért is van annyi és annyi olyan kérdés itt és más fórumokon, hogy lehetek e terhes ha nem került le a bugyi és ehhez hasonlók. és még nem is beszélve az abortuszról. ez a mi társadalmi hibánk. aki írta, hogy ne ilyen kérdésekkel foglalkozz hanem sexel az kicsit gondoljon már bele ebbe a helyzetbe. gondolom nem szeretné ha véletlenül apuka vagy anyuka lenne azaz abortuszra kéne mennie vagy kifizetni. manapság már ez sem olcsó. ja és nem is beszélve arról,hogy hogyan is végzik itt ezt a műtétet. nem úgy mint külföldön gyógyszerrel hanem kaparással. ebből adódóan lehetnek koraszülött gyerekek is illetve meddő nők.
2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is elegemvan hogy mindig a szex a téma.. Inkább beészljünk a zenéről. Dugtatok már Zongorán ?
2009. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Pfuj. Szex.

Meg fiu lánnyal??Bleee. :D


Hát ezen lehet feszülni, de hogy a gyereked mikor veszti el, azt nem te fogod megszabni.

2009. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

de utálom ezt a szexorientált világot. Nagyon unom.

Mint Sodoma és Gomorra:-))))

2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök jó azért, hogy arról panaszkodtok, hogy mindent áthat a szex, egy olyan internetes fórumon, amely a szexualitás anonim, tehát kimondottan tabuk nélküli kitárgyalását segíti elő :)
2009. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, nekem még soha nem jutott eszembe, hogy megdugjam a hangfalam vagy RAM-okkal fésüljem a fanszőrzetem."


Ez állat volt!!:D

2009. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!