Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a "propaga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a "propagandáról", hogy a "husis" lányok a valódi nők és a vékonyak csak beképzelt r_bancok lehetnek, akik igazából nem is kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Álltalánosítás.
2014. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ökörség.
2014. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

husis nők frontot nyitottak,mert könnyebb mint fogyni.

a nagyon vékonynak meg se segge se melle.Az meg a legbűnösebb dolog :D szóval fél igazság.

2014. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 rocket32 ***** válasza:
89%

Az elhízás egy betegség.


A kövér lányok ne irigykedjenek és ne fikázzák a csinosakat, hanem éljenek egészséges módon, és vigyázzanak a testükre!

2014. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert a feministák szerint a kövér nők el vannak nyomva és az olyan férfiak, akik nem találnak vonzónak egy olyan nőt, akinek 4 tokája van az biztos egy felszínes, szex orientált soviniszta.

A kövérek amúgy is szeretnek kibúvókat keresni az állapotukra, ha számon kérik őket, mert pofázni könnyebb, mint futni vagy normálisan enni. Ilyenkor jön elő az, hogy "ez genetika, nem tehetek róla", vagy "nem tudom megfizetni az egészséges életmódot". Magától nem termelődik zsír sehol senkit, az csak bevitellel tud oda kerülni, azt meg nem hiszel el senkitől, hogy a zsíros kenyér helyett nem tudja megfizetni a zellert, vagy a répát.


Magyarázkodni könnyű, tettleg fellépni már nem.

2014. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék állást foglalni ebben a kérdésben, mert ízlések és pofonok. De azt azért hozzáteszem, hogy én a magam részéről nőiességem csúcsának éreztem azt amikor kisbabát vártam és anyuka lettem...Tényleg ekkor érik egy lány igazán NŐVÉ...Ebben az időszakban a nők nem arról híresek, hogy karcsúak, és maguktól sem várják el, hiszen ez a természet rendje, ilyenkor más a fontos. Szerintem, az a legjobb, ha egy férfi el tudja fogadni azt, hogy egy nő teste igenis változik, átalakul...
2014. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert a husis lányok a valódi nők, csak a kutyák játszanak a csontokkal. :-)
2014. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Hülyeség. Nem csak egyféle ízlés van a világon, így mindkettő ugyanúgy talál olyat, akinek pont úgy tetszik, ahogy van.


19/L

2014. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 rocket32 ***** válasza:
89%

6:


Természetes, hogy a várandós nők vastagabbak, de sokan abba a hibába esnek, hogy eszi a sok szemetet, mint a disznó, "nehogy valamiből hiányt szenvedjen a baba" alapon. Pedig a baba nem a sok cukortól fejlődik egészségesen. Az ilyen ostoba nő szülés után húsz kilóval kövérebb marad.

2014. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jön be. Az én barátnőm vékony, csinos és hozzá ez tökéletesen illik :) De vannak olyan lányok, akiket el sem tudnék képzelni vékonynak, hanem az "áll jól" nekik, ha husisak. Egyszerűen valaki vékonyan jó, valaki pedig husisan.
2014. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!