Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki tudod adni a kezedből az...

Ki tudod adni a kezedből az irányítást? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mert nem lenne bizalmam. Ill magamban jobban bizom.


Agyaltam egyszer egy olynan gondolatmeneten, mi lenne ha egyszer lenne egy varazsgömböm vagy barmi ami megmondja mit hogyan tegyek, hogy sikeres legyek.ez ott bukott el, hogy hogyan bizonyitom azt, hogy a gömb joindulatu es valoban a siker felé fog vezetni.

2020. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Inkább követem az embert, mint átveszem az irányítást. Amíg nem próbálnak meg hülyék lenni, felesleges irányítgatni bárkit.
2020. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nálamnál dominánsabb személy, akkor igen, ha velem egy szintű személy van a környezetemben, akkor vagy én, de inkább vagy együtt dolgozunk. Megj.: nem vagyok egy IQ sztár.
2020. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen a legkevésbé sem voltam csapatjátékos, és igen, úgy képzeltem, hogy én tudok mindent a legjobban... rühelltem ha bárki a csapatban alacsonyabb százalékon teljesített, mint ahogy én megcsináltam volna valamit.


Most is rühellem, de már elviselem. Most már biztatom az ilyeneket, igyekszem motiválni. Mert rájöttem, hogy nem tudok mindent én magam megcsinálni, se idő se energia rá...

szerintem ezzel meg is válaszoltam, ami érdekel.

2020. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha valaki valamihez jobban ért nálam vagy tapasztaltabb, akkor nem fogok nekiállni okoskodni és vergődni azért, hogy az én akaratom érvényesüljön. Ha valamihez én értek jobban vagy én vagyok tapasztalabb, akkor érvelek, hogy miért maradjon nálam a gyeplő. Normális emberekkel veszem körbe magam, nem csinálunk ezekből ügyet.
2020. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!